Valorant bronz Elo'dan çıkamıyorum

ilhan yalçın

Decapat
Yer
Rize/çayeli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Valorant'ı yaklaşık 3 aydır oynuyorum ve bronz 2-3 arası takılıyorum. Kazanınca +15 kaybedince -25 yiyorum ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek olarak çıkmayan bir bataklıktasın, bunu belirtmek istedim.
Yanlış.
Kazanınca +15 kaybedince -25 yiyorum ne yapmalıyım?
MMR'ın kötü, bu da demek oluyor ki maçların çoğunda elondakilerin ortalamasından daha kötüsün. Her sezonda MMR sıfırlanır. Kısımda demiyorum, sezonda. O yüzden bir sonraki sıfırlanmaya 50+ gün var. Ek olarak yeni bir hesap açıp o hesapta devam edebilirsin taze MMR için. Fakat ne kadar MMR'ın sıfırlanırsa sıfırlansın, eğer yeterince iyi değilsen her zaman bu şekilde kazanınca az verip, kaybedince çok kesecek. Kendini geliştirmeye bak.
Ek olarak çıkmayan bir bataklıktasın, bunu belirtmek istedim.
Buna da cevap olarak; Kendim oyuna başladığımda bronzdum, bronz elo hell ya çıkılmaz diyorlardı. Solo altına çıktım. Bronz ve altın uğurluklar var hesabımda. Sonrasında gold elo hell ya çıkılmaz dediler plat oldum, plata dediler elmas oldum. Kısaca öyle bir şey yok. Yine bir arkadaşım silver 1 stuck, o da silvera bataklık diyor, girdim onun hesabını tek gecede altın yaptım. Kısaca iyi oynarsan hiç bir elo bataklık değil. Sadece elondakilerden daha iyi oynaman lazım. Öteki türlü takılıp kalıyorsun orada.

Son düzenleme:
Yanlış.

MMR'ın kötü, bu da demek oluyor ki maçların çoğunda elondakilerin ortalamasından daha kötüsün. Her sezonda MMR sıfırlanır. Kısımda demiyorum, sezonda. O yüzden bir sonraki sıfırlanmaya 50+ gün var. Ek olarak yeni bir hesap açıp o hesapta devam edebilirsin taze MMR için. Fakat ne kadar MMR'ın sıfırlanırsa sıfırlansın, eğer yeterince iyi değilsen her zaman bu şekilde kazanınca az verip, kaybedince çok kesecek. Kendini geliştirmeye bak.

Buna da cevap olarak; Kendim oyuna başladığımda bronzdum, bronz elo hell ya çıkılmaz diyorlardı. Solo altına çıktım. Bronz ve altın uğurluklar var hesabımda. Sonrasında gold elo hell ya çıkılmaz dediler plat oldum, plata dediler elmas oldum. Kısaca öyle bir şey yok. Yine bir arkadaşım silver 1 stuck, o da silvera bataklık diyor, girdim onun hesabını tek gecede altın yaptım. Kısaca iyi oynarsan hiç bir elo bataklık değil. Sadece elondakilerden daha iyi oynaman lazım. Öteki türlü takılıp kalıyorsun orada.
Esprili bir mesaj belirtmek istedim. :D

Dediğiniz hemen hemen doğru ancak 2-3 maç takımınızdaki oyuncular izinsiz kitleyip kötü oynadığı için kendinizde bir önyargı oluşuyor ve mental olarak o ranktan çıkamayacağını düşünüyorsun.

2-3 maç takımınızdaki oyuncular izinsiz kitleyip kötü oynadığı için kendinizde bir önyargı oluşuyor
Kitlesinler. Sentinel yada initiator fark etmez alır yine maç taşırım. Bu oyunda maç taşımak için illa entry almaya gerek yok. Smoke alınmadıysa smoker alır, agresif oynar gerekirse site ben açarım.

Hiçbir fps oyununda az oynayarak hemen yükselemezsin 1-2 yıl oyun bilginin gelişmesi lazım oynamaya devam ettikçe aimde gelişir merak etme Zaten seni altına eloya boostlasam mmr ını düzeltsek yinede oyun bilgin az olduğu için düşersin

Yeni konular

Geri
Yukarı