Valorant bronzdan nasıl çıkılır?

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Yabancı bir sunucuda oyna, yabancı sunucudan arkadaşlar edin, yabancı arkadaşlarınla beraber oyna bu kadar basit.

@Axii bu hikayenin eksik parçaları var gibi. Oyuna iyi başladığın için kendini komutan olarak atamış olabilir misin? Belki Sage karakterinin o sırada canı yoktur veya sürekli akıl vermenden sıkılmış olabilir. Phoenix hiçbir neden yokken sana hasar vermeye mi çalıştı, konunun bir geçmişi yok mu?

Phoenix toksiklikten yaptı, zaten arkadaş sesli olarak sürekli saçma sapan sesler çıkarıp kükrüyordu.
Sage'ninde canı vardı evet.
Jett seçerkende sormuştum evet alabilirsin demişlerdi.
Elimden geleni yapmama rağmen bu takımdan hiçbir şey olmayacağını anladığımda rage quit attım.

Bence Aim Lab girmelisin bende çok işe yaradı. CS geçmişim vardı oyuna gümüş 2 başladım Gold 1 de tıkanmıştım şu anda dia 1'im.

Bence Aim Lab girmelisin bende çok işe yaradı. CS geçmişim vardı oyuna gümüş 2 başladım Gold 1 de tıkanmıştım şu anda dia 1'im.

Aim Lab giriyorum 3-4 aydır düzenli yapıyorum. Aimimde bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi sadece toksik oyuncular olduğu için bronzdan çıkılmasının zor olduğunu düşünüyorum. 5 maçta 1 veya 2 maç düzgün bir takım geliyor.

Aim Lab giriyorum 3-4 aydır düzenli yapıyorum. Aimimde bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi sadece toksik oyuncular olduğu için bronzdan çıkılmasının zor olduğunu düşünüyorum. 5 maçta 1 veya 2 maç düzgün bir takım geliyor.

Eğer hesabında skin yoksa yeni hesap açıpta başlayabilirsin unrankeddan daha iyi bir lige atar.

Eğer hesabında skin yoksa yeni hesap açıpta başlayabilirsin unrankeddan daha iyi bir lige atar.

O sıkıntı işte, hesabımda bayağı bir skin ve VP var.
Ek olarak yenisinde alayım desem bu hesapta çok değerli arcane sheriff, altın afet bıçak gibi silahlar ve asil 1, 2 set var.
Yeni hesapta bunları dizemem ve bir kısmını dizsemde çok maliyetli olur.

Geri
Yukarı