Çözüldü Valorant bu oyun senin işletim sistemin için çıkmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kadir erdoğdu

Hectopat
Arkadaşlar Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Oyuna 2-3 ay girmedim böyle olmuş. Windows güncel 2. birk kullanıcı hesabı açtıktan sonra böyle oldu. Bunu nasıl düzeltirim? Yardımcı olun lütfen.

Valorant.jpg

Çözüm
Tarayıcıda User Agent gibi bir eklenti var mı? İnstagram'ı telefon gibi göstermek için kullanmış olabilirsin.
Tarayıcıda User Agent gibi bir eklenti var mı? İnstagram'ı telefon gibi göstermek için kullanmış olabilirsin.

Çözüm
Öncelikle tüm driver'larınızın güncel olduğundan emin olun, olmazsa. Valorant simgesine sağ tıklayın hedef bölümünün en sonuna bir boşluk bırakarak " –disable-Auto-launch " yazın. Tırnak işaretleri olmadan. Olmazsa "Program ekle veya kaldır"dan "Riot Vanguard"ı silin. Dosyaları doğrularken tekrar yükleyecektir.
Tabii ki bunları yaparken vpn vb. uygulamaların tamamının kapalı olduğundan emin olun. Hatta Steam bile açıksa kapatın.

Tarayıcıda user agent gibi bir eklenti var mı? Instagram'ı telefon gibi göstermek için kullanmış olabilirsin.

Hayır.

Tarayıcı ne alaka :D.

Bana da oldu bu sorun enter tuşuna basarak giriş yapmıştım :)

Deneyeceğim.

Öncelikle tüm driver'larınızın güncel olduğundan emin olun, olmazsa. Valorant simgesine sağ tıklayın hedef bölümünün en sonuna bir boşluk bırakarak " –disable-Auto-launch " yazın. Tırnak işaretleri olmadan. Olmazsa "program ekle veya kaldır"dan "Riot Vanguard"ı silin. Dosyaları doğrularken tekrar yükleyecektir.
Tabii ki bunları yaparken VPN vb. uygulamaların tamamının kapalı olduğundan emin olun. Hatta Steam bile açıksa kapatın.

Hepsi güncel. Dediğiniz kodu yazdım olmadı.

Server side olarak kontrol etmeleri cok sacma. Kontrolunu Client olarak yapacaksin iste bu yuzden.

Nasıl yapacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı