Çözüldü Valorant bu oyun senin işletim sistemin için çıkmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kadir erdoğdu

Hectopat
Arkadaşlar Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Oyuna 2-3 ay girmedim böyle olmuş. Windows güncel 2. birk kullanıcı hesabı açtıktan sonra böyle oldu. Bunu nasıl düzeltirim? Yardımcı olun lütfen.

Valorant.jpg

Çözüm
Tarayıcıda User Agent gibi bir eklenti var mı? İnstagram'ı telefon gibi göstermek için kullanmış olabilirsin.
Tarayıcı sayfası gibi gözüküyor. Tam Chrome üzerinde ekran görüntüsü almışsınız. 😂 😂
Resmi kırpmadığı için hepimiz öyle anladık. Resmi onun yerine kırptım...

Windows güncelleştirmelerini kontrol et. Sorun devam ederse Launcher'dan rapor paylaş:

Arkadaşlar Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Oyuna 2-3 ay girmedim böyle olmuş. Windows güncel 2. birk kullanıcı hesabı açtıktan sonra böyle oldu. Bunu nasıl düzeltirim? Yardımcı olun lütfen.

Eki Görüntüle 678621

Aynı sorunu bende yaşıyordum çözümü Valorant yönetici olarak çalıştır sonra bir şey çıkacak evet de ya da kabul et sonra direk oyna diye çıkıyor.

Eğer arkada Steam açıksa böyle bir hata veriyor, Steam'den çıkış yapıp deneyin.

Adaşlar Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Oyuna 2-3 ay girmedim böyle olmuş. Windows güncel 2. birk kullanıcı hesabı açtıktan sonra böyle oldu.

Eki Görüntüle 678621

Kullanıcı adı şifreni gir Enter'a bas düzeliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı