Valorant Champions 2022 tahminen kaç VP olur?

Hocam VP ile pek bir ilgisi yok ancak yardım almak için yazayım dedim. Champions 2022'de yine vandal ve karambit mi olacak? Yoksa pakette bir değişiklik söz konusu olacak mı? @morte1

Hocam VP ile pek bir ilgisi yok ancak yardım almak için yazayım dedim. Champions 2022'de yine vandal ve karambit mi olacak? Yoksa pakette bir değişiklik söz konusu olacak mı? @morte1
Paketin içeriği değişebilir. Yine bir bıçak ve bir silah olur diye tahmin ediyorum.

Takım skinleri gelecek diye bir muhabbet vardı ama tam bilmiyorum.
Temsili;
1660648029703.png

Paketin içeriği değişebilir. Yine bir bıçak ve bir silah olur diye tahmin ediyorum.
Karambit almayı düşünüyorum. Biliyorsunuz ki şu anda yağmacı seti geldi. Karambiti de fazlasıyla güzel bana kalırsa. Champions 2022'de karambit geleceği kesin olsa beklerim. Sizce ne yapmalıyım? Yağmacı karambitini almalı mıyım?

Karambit almayı düşünüyorum. Biliyorsunuz ki şu anda yağmacı seti geldi. Karambiti de fazlasıyla güzel bana kalırsa. Champions 2022'de karambit geleceği kesin olsa beklerim. Sizce ne yapmalıyım? Yağmacı karambitini alınır mı?

Karambit geleceğini sanmam, ya hançer gelir ya da balta. Karambiti getirdiler zaten, belki kelebek de gelebilir.

Karambit almayı düşünüyorum. Biliyorsunuz ki şu anda yağmacı seti geldi. Karambiti de fazlasıyla güzel bana kalırsa. Champions 2022'de karambit geleceği kesin olsa beklerim. Sizce ne yapmalıyım? Yağmacı karambitini alınır mı?

Karambit getireceklerini sanmam, yağmacı karambit çok güzel bence karambit istiyorsanız yağmacı alın farklı tür alırım diyorsanız Champions'u bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı