Valorant cihaz banı nasıl kaldırılır?

isagdas

Centipat
Selamlar. Yaklaşık 1 ay önce Valorant'tan hesap satışı yüzünden cihaz banı yedim. Cihaz banını kaldırmak için sadece anakart değişsem problem ortadan kalkar mi? Yoksa tüm PC'yi mi değiştirmem gerekiyor?

Ayriyeten hesap satışından ban yiyen bir arkadaş var ise bu nedenle yediğimiz ban süresi hakkında bilgi verebilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteğe ban yeme sebebinizi sorabilir misiniz?

Sordum zaten, baya oluyor konuşalı. Başından savar gibi cevap veriyorlar. Ban yedim sebebini öğrenebilir miyim, hangi yazılımı kullanmışım diyorum ve bana "3. parti yazılımdan ban yemişsiniz" diyorlar. Yani sanırım ne kullandığımı ne onlar biliyor ne de ben biliyorum :D

+ 3. parti yazılım kullanmışsın.
- Hayır öyle bir şey kullamadım.
+ Kullandın kullandın.

Sordum zaten, bayağı oluyor konuşalı. Başından savar gibi cevap veriyorlar. Ban yedim sebebini öğrenebilir miyim, hangi yazılımı kullanmışım diyorum ve bana "3. parti yazılımdan ban yemişsiniz" diyorlar. Yani sanırım ne kullandığımı ne onlar biliyor ne de ben biliyorum :D

Trainer ya da RTSS gibi bir program kullandınız mı? Belki hesabınız çalınmıştır?

Oyun istatiklerine göre bir şeyler yapan program. Tam olarak nasıl işliyor ama internetten bakabilirsin.

Yok hayır o tarz şeyler kullanmıyorum. Bu arada bilgisayarımda 3. parti yazılımlar var, fakat hiç birisinin Valorant ile bir bağlantısı yok, zaten oyun sırasında açık değillerdi. Yani Vanguard bu programları da algılayıp uzaklaştırıyorsa insanları gerçekten çok saçma bir hile koruma programı.

PC ban kaldırmayı biliyorum kendi hesabımı banlattırdım fake bir hesabı dün biraz uğraşlar sonucu HWID ban ve diğer motherboarda atılan banların tamamını kaldırdım. Sanırım bunu başaran TR'de ki nadir insanlardanım ama zor olduğu bir gerçek sanırım bunu paraya çevirebilirim.
Bende ban yedim ne kadara kaldırbalirisin

Dostum bunun için bir para teklif edemem ne yazık ki ama nasıl yapacağını ve linkleri atabilirim özelden.
Peki seninle nerden iletişime geçebilirim
Dostum bunun için bir para teklif edemem ne yazık ki ama nasıl yapacağını ve linkleri atabilirim özelden.

Hocam Discord veya sizinle iletişime geçebileceğim bir yer var mı?

Hocam yardımcı olursan sevinirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı