Valorant çok istikrarsız oynuyorum

Pratzkaa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar rankım bronz 2. hemen her seferinde atış alanında alıştırma yapıp oyuna giriyorum. İki gün önce bir maçta 40 vurup taşıdığım da oldu, dün 5-12 gidip sattığım da oldu. Bu dengesizliğimden bıktım resmen. Yabancı serverlerde oynuyorum, oradakiler genelde neredeyse hiç info vermiyorlar ama Türkiye'dekilerden daha iyiler diyebilirim. Türkiye'de de herkes sürekli konuşuyor ama herkes kötü oynuyor. Siz nerede oynuyorsunuz? Bu istikrarsızlığı aşmak için ne önerirsiniz bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sürekli Türkiye sunucusunda oynuyorum. İstikrarsızlığını aşabilmek için ne kadar çok oyun oynarsan senin için o kadar iyi olur. Zamanında bende kendimi sürekli skor tablosunun altında görmekten bıkmıştım ama artık orta ve üst seviyelerde olabiliyorum. Bir maç çok iyi olursun diğer maç kötü olursun ama senin kötü olma sebebin senden kaynaklanmaz her zaman. Karşı takım çok iyi taktik yapıyordur o yüzden kötü oynamış olursun bunda da sıkıntı olmaz ama zamanla daha iyi alışırsın.

Arkadaşlar rankım bronz 2. hemen her seferinde atış alanında alıştırma yapıp oyuna giriyorum. İki gün önce bir maçta 40 vurup taşıdığım da oldu, dün 5-12 gidip sattığım da oldu. Bu dengesizliğimden bıktım resmen. Yabancı serverlerde oynuyorum, oradakiler genelde neredeyse hiç info vermiyorlar ama Türkiye'dekilerden daha iyiler diyebilirim. Türkiye'de de herkes sürekli konuşuyor ama herkes kötü oynuyor. Siz nerede oynuyorsunuz? Bu istikrarsızlığı aşmak için ne önerirsiniz bana?

Hep aynı rakip ve takım arkadaşlarıyla(Takımınız olursa istikrarsızlığın önüne geçebilirsiniz.) oynamadığınız için böyle istikrarsızlıklar olması normal, hangi sunucuları önerirsiniz diye soracak olursanız da ben genellikle Paris 1, Paris 2 ve Varşova sunucusunu tercih ediyorum.

Fps oyunlarında ses kasmanızı,rakip takımın pozisyonunu düşünmenizi ve pratik yaparak daha iyi nişan almanızı öneririm.

Ben zamanında CS 1.6 ve Point Blank oynuyordum. Rakip ne kadar zor olursa oynaması o kadar keyif verici oluyordu.

Hocam herkesten ayrı olarak kendinizi kasıcam diye sıkmayın giresiniz varsa girin yoksa atmayın çıkın bunlar da etkileyebiliyor.

şahsen ben oyundan zevk almadığım zamanlar 15 bile zor vuruyorum.

Karşına gelen adamlar aynı olmadigi için bir maç iyi oynayıp diğer maç kötü oynaman normâl. Aim ve refleks geliştir. Onlar da daha fazla maç atmak ile gelişir.

Ben Rus'lar ile CS:GO oynadım. Adamlar resmen oyunu yaşıyorlar. Tünele girmeden önce bana içeri gir diye işaret ediyordu adam silahın feneriyle. Bizimkiler kill alma derdinde iken bu oyuncuların düşüncesi planlı oynayış. Kill almak yerine güzel bir strateji ile giderseniz daha verimli oyun oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı