Valorant çok zor lig çıkıyorum

ömer077

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta çok zor lig çıkıyorum Reyna mainim bronz 3 68kpyim aimimin iyi olduğunu düşünüyorum daha çok kazanmam için taktik verebilecek var mı? Çoğu maç garanti 15 üstü kil alıyorum ama adamlar Odin çekiyor takıma demir 3 sevgilisi ile gelip rankedde oyunu öğretmeye çalışıp feedleyenler bir sürü iş. Benimle oyuna girebilecek takım veya pre varsa Discord'dan ekleyebilirim. Cidden iyi sağlam oynayan takım üyeleri lazım yoksa çıkamayacağım cidden tek taşıyamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta çok zor lig çıkıyorum Reyna mainim bronz 3 68kpyim aimimin iyi olduğunu düşünüyorum daha çok kazanmam için taktik verebilecek var mı? Çoğu maç garanti 15 üstü kil alıyorum ama adamlar Odin çekiyor takıma demir 3 sevgilisi ile gelip rankedde oyunu öğretmeye çalışıp feedleyenler bir sürü iş. Benimle oyuna girebilecek takım veya pre varsa Discord'dan ekleyebilirim. Cidden iyi sağlam oynayan takım üyeleri lazım yoksa çıkamayacağım cidden tek taşıyamıyorum.

Odin çek ve tara ya da oyunu bırak ve R6 oyna.

Bende Valorant'tan sıkıldım açıkçası. Kazanınca 17 puan verirken kaybedince 25 falan düşüyor. Zaten 100 puanda bir kademe atlıyorsun.

Hocam yaşınız kaç ?

Anlamıyorum ya, aimin iyise nasıl çıkamıyorsun? Bence bu sizden kaynaklı.
Şimdi kimse takım kötü falan demesin, bal gibi çıkılıyor, bahane üretmeyin.

Anlamıyorum ya, aimin iyise nasıl çıkamıyorsun? Bence bu sizden kaynaklı.
Şimdi kimse takım kötü falan demesin, bal gibi çıkılıyor, bahane üretmeyin.
Hocam haksız değilsiniz ancak ben her maç girdiğimde takıma göre karakter alıyorum , onlar ile uyumlu oynuyorum ancak sage ile 30 vurarak bile kaybettiğim maçlar var.
(Son 5 maçımda +25 vurarak kaybettim) Bu arada rankım gold 1.

Hocam haksız değilsiniz ancak ben her maç girdiğimde takıma göre karakter alıyorum , onlar ile uyumlu oynuyorum ancak sage ile 30 vurarak bile kaybettiğim maçlar var.
(Son 5 maçımda +25 vurarak kaybettim) Bu arada rankım gold 1.
Hocam bu sadece bahane, bronz ligi çok zor değil, azıcık kafaya koysan zaten çıkarsın.
Bronz sana bu kadar zor geliyorsa gold olunca ne olur?

Hocam bu sadece bahane, bronz ligi çok zor değil, azıcık kafaya koysan zaten çıkarsın.
Bronz sana bu kadar zor geliyorsa gold olunca ne olur?
Hocam ben zaten Gold-Plat aralığında geziyorum ancak takım sebebiyle düştüğümü söylüyorum.
(Bronz konusunda haklısınız bronzda takım oyunu olmasa bile tek başına rank atlayabilir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı