Valorant çok zor lig çıkıyorum

Aynen kardeşim ben kötüyüm takım farkı diye bir şey yok 1vs5 atayım bronz ez lig okey.

Zaten Ultra süperim demiyorum ama kusura bakmayın 1vs5 atamam yeterincede iyi olduğumu düşünüyorum.

Yani sadece takım öneren taktik veren veya pre olmak isteyenler yazabilir mi yoksa rapor edeceğim.
Yaşım da sorun yok soruyla ilgisiz cevap veren sensin uygun davranıyorum.

Aim'le çıkabileceğin maksimum rank diamond3'tür. Çok çok fazla maç veyahut yayıncı izleyip oynadıkları pozisyon olsun ne zaman nasıl peek attıklarını öğrenmen gerek. Ben sana bir radiant olarak söylüyorum, oyun içinde Game Sense'in ne zaman gelişirse o zaman rank atlamaya başlarsın.

Aim'le çıkabileceğin maksimum rank diamond3'tür. Çok çok fazla maç veyahut yayıncı izleyip oynadıkları pozisyon olsun ne zaman nasıl peek attıklarını öğrenmen gerek. Ben sana bir radiant olarak söylüyorum, oyun içinde Game Sense'in ne zaman gelişirse o zaman rank atlamaya başlarsın.

Çok teşekkürler hocam koskoca konuda sizin ve birkaç kişinin mesajı dışında ful alakasız mesajlar Flex reis kendini muhteşem sandığından.
Sen böyle devam bu kafayla bir şey olmaz senden biraz büyümen lazım.

Tamam her şey yaş taktik vermek zor sadece aşağılamak kolay :)

Çok teşekkürler hocam koskoca konuda sizin ve birkaç kişinin mesajı dışında ful alakasız mesajlar Flex reis kendini muhteşem sandığından.

Tamam her şey yaş taktik vermek zor sadece aşağılamak kolay :)

Hayır biz kendimizi mükemmel sanmıyoruz sadece eksik olduğumuz taraflarda gelişmeye çalışıyoruz sen ise yeterli olduğunu düşünüyorum diyorsun suçu kendinde aramak yerine başka bir yerde ararsan hiçbir alanda başarılı olamayacaksın. Sen kendinden sorumlusun ve iyi olduğunu düşündüğün için ne kadar taktik verirsek boş.

Hayır biz kendimizi mükemmel sanmıyoruz sadece eksik olduğumuz taraflarda gelişmeye çalışıyoruz sen ise yeterli olduğunu düşünüyorum diyorsun suçu kendinde aramak yerine başka bir yerde ararsan hiçbir alanda başarılı olamayacaksın. Sen kendinden sorumlusun ve iyi olduğunu düşündüğün için ne kadar taktik verirsek boş.

Sence neden taktik istedim? Eksiklerimi tamamlamak için lig için yeterli olduğumu düşünüyorum ama kusursuz insan olmadığı gibi benim de eksiklerim olduğu için taktik istedim bu kadar açık bir şeyi nasıl anlamadınız bilmiyorum.

Sence neden taktik istedim? Eksiklerimi tamamlamak için lig için yeterli olduğumu düşünüyorum ama kusursuz insan olmadığı gibi benim de eksiklerim olduğu için taktik istedim bu kadar açık bir şeyi nasıl anlamadınız bilmiyorum.

Ben bu oyunda çok taktiksel bir durum görmüyorum oynadığın karakterin inceliklerini bilmen ve güzel aimle birlikte rank çıkabildiğin bir oyun ve gördüğüm her oyunda da böyleydi
Sen iyi olduğumu düşünüyorum dediğin için temel peek atmaları bildiğini varsayarak öyle yorum yaptım bunları bilmen gerekiyor zaten her FPS oyunu için.

Ben bu oyunda çok taktiksel bir durum görmüyorum oynadığın karakterin inceliklerini bilmen ve güzel aimle birlikte rank çıkabildiğin bir oyun ve gördüğüm her oyunda da böyleydi.
Sen iyi olduğumu düşünüyorum dediğin için temel peek atmaları bildiğini varsayarak öyle yorum yaptım bunları bilmen gerekiyor zaten her FPS oyunu için.

Oyun FPS oyunu bazıları taktik çok önemli diyor hangisi doğru bilemiyorum ki bana taktik önemli geliyor.
Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:
Oyun FPS oyunu bazıları taktik çok önemli diyor hangisi doğru bilemiyorum ki bana taktik önemli geliyor.

Yani sen örnek Brimstone oynuyorsan smokeleri bilmen lazım tabii ki fakat önündeki adamı vuramadıktan sonra önemi yok. (bireysel konuşuyorum takımın en kötü gelme ihtimaliyle.)
Ya da Breach oynuyorsun flash atıyorsun aimin kötüyse adamı vuramazsan sıkıntı yaşarsın.
Örnek Sage duvarları üstüne çıkıp adam vurabilirsin yine de her pozisyonda işine yaramayacak.

Jett oynuyorsan zaten önden giden sen olup adam düşürme görevini alıyorsun ultisi düz gidiyor tam nişan alman lazım.

Killjoy için alarm bot koyup başka bir yerden çıkıp vurabilirsin adamların arkasından gidebilirsin

Bu oyunlarda adamları arkalayıp vuramayanları da göreceksin adamın aimi iyi olsa vuracak oysaki.

Konu kilitlensin lütfen.

Geri
Yukarı