Valorant dereceli maça girerken yükleme ekranında takılıyor

dürümkıs

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, yaklaşık 2-3 ay önce ekran kartı alıp Valorant'a başladım ama oyuna başladığımdan beri dereceli oynamak korkulu rüyam oldu. Karşılaşma bulunduktan sonra ekran harita kısmında takılıyor, ajan seçim ekranı gelmiyor ve otomatikman oyunu bozmuş oluyorum. Sürekli ban yiyorum ve kazandığım puanlar sürekli gidiyor.

Bu sorun için SSD almayı düşünüyorum. Bu hatayı daha önceden de yaşamış olan bir arkadaşım varsa ve çözdüyse bana tavsiye ve önerilerde bulunabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam SSD alarak sorunu kolayca çözebilirsiniz SSD alana kadar idare etmek için ayarlar kısmından menüdeki FPS kısıtlamalarını 60 veya 30 gibi değerlere sabitleyebilirsiniz muhtemelen ekran gelecektir.

Arkadaşlar, yaklaşık 2-3 ay önce ekran kartı alıp Valorant'a başladım ama oyuna başladığımdan beri dereceli oynamak korkulu rüyam oldu. Karşılaşma bulunduktan sonra ekran harita kısmında takılıyor, ajan seçim ekranı gelmiyor ve otomatikman oyunu bozmuş oluyorum. Sürekli ban yiyorum ve kazandığım puanlar sürekli gidiyor.

Bu sorun için SSD almayı düşünüyorum. Bu hatayı daha önceden de yaşamış olan bir arkadaşım varsa ve çözdüyse bana tavsiye ve önerilerde bulunabilir mi?

Hocam RAM'iniz 4 GB ise 8 GB'ye yükseltebilirsiniz. Ben de aynı sorunu yaşıyordum. RAM takviyesinden sonra sorun çözüldü.

Hocam RAM'iniz 4 GB ise 8 GB'ye yükseltebilirsiniz. Ben de aynı sorunu yaşıyordum. RAM takviyesinden sonra sorun çözüldü.
SSD veya RAM Genellikle sorunu çözüyor.
SSD takıp sonucu size de bildireceğim, ramimi 8gb yapma ihtimalim biraz zor çünkü anakartım ddr2. ya ddr2 4 ram slotlu bir anakart alıp 4gb ram daha alıp 8gb ram yapacağım, ya da ddr3 775 soket yeni bir anakart alıp 4+4gb ram takacağım. bildiğiniz böyle bir anakart varsa (ddr2 4 ram slotlu veya ddr3 775 pin) bana iletmeniz beni çok mutlu eder. SSD ile sorunu çözmeye çalışacağım.

Hocam sorunu çözdünüz mü ?
Çözdüm kanka, o zamanki bilgisayarımda SSD olmadığı için sorunu yaşıyormuşum. SSD takıp sorunu çözmüştüm. Tabii sistemden sisteme değişebilir (eğer RAM'iniz azsa sorunun kaynağı o da olabilir fakat o zamanlar için 4 gb ram sorun çıkartmamıştı) fakat büyük ölçüde etkilediğini söyleyebilirim.

Geri
Yukarı