Valorant "doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı" hatası

Ekran kartı sürücün güncel mi? Güncel değil ise DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp en güncel sürücüyü indirip kurmayı dener misin?

Oyun iGPU ile açılmaya çalışıyor olabilir mi? Nvidia Geforce Experience uygulamasını indirin ve oyunu uygulamaya tanıtın, veya oyun kısayoluna sağ tık>grafik işlemcisiyle çalıştır>yüksek performanslı nvidia işlemcisi seçeneğini seçerek çalıştırmayı deneyin.

Bunların hepsini yaptım.

Umarım işine yarar.

1.çözüm: İlk önce NVIDIA denetim masası'nı aç. Sonra 3D ayarların yönetilmesine girip kenar yumuşatma Mod'u bulup uygulama kontrolünde yap. Ondan sonra oradan otomatik seç'i işaretleyip uygula.

2.çözüm: Çok basit Valorant'ı kaldırıp yeniden yükle. Bu arada kaldırırken bütün dosyalarını sildiğinden emin ol.

Benim sorunum böyle çözüldü inşallah işine yaramıştır iyi şanslar.

Umarım işine yarar.

1.çözüm: İlk önce NVIDIA denetim masası'nı aç. Sonra 3D ayarların yönetilmesine girip kenar yumuşatma Mod'u bulup uygulama kontrolünde yap. Ondan sonra oradan otomatik seç'i işaretleyip uygula.

2.çözüm: Çok basit Valorant'ı kaldırıp yeniden yükle. Bu arada kaldırırken bütün dosyalarını sildiğinden emin ol.

Benim sorunum böyle çözüldü inşallah işine yaramıştır iyi şanslar.

Teşekkür ederim. Deneyeceğim. Sonucu söylerim. :D.

Geri
Yukarı