Valorant düşük FPS değerleri

BrawlerBuro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'a girdiğimde sistem 4 GB RAM, 2 GB Intel Graphics ekran kartı, Intel i3 5.nesil 2.0 GHz 6006U, eğitim poligonunda oynarken 50 FPS oynatıyor ama maça girdiğimde maks 10 FPS ve maça 2. raunt giriyorum, en düşük ayarlarda. Bunun nedeni sistem mi yoksa oyunla alakalı mı?

Arkadaşlar Valorant'a girdiğimde sistem 4 GB RAM, 2 GB Intel Graphics ekran kartı, Intel i3 5.nesil 2.0 GHz 6006U, eğitim poligonunda oynarken 50 FPS oynatıyor ama maça girdiğimde maks 10 FPS ve maça 2. raunt giriyorum, en düşük ayarlarda. Bunun nedeni sistem mi yoksa oyunla alakalı mı?
Sistem düşük, optimizasyon sorunu kalmadı

Ayarladar FPS limitin olabilir mi? Pilde iken vs. Sabitlemeleri kaldır. Çözünürlüğünü düşür uygula de üstten sonra grafiklerini de düşür. Bilgisayar fpsi arttırma vs videolarını izle. Onun dışında yapacak birşey yok. (O kadar da şey kaybetmezsin Ranked da hayatından zaman çalmasına gerek yok) Sistemin cs:go topluluk sunucularını destekler onu oynamanı tavsiye ederim

Sisteminizden bir tık iyi bir sistemim vardı. Oyun içinde 50 fps civarı alıyordum ama drop giriyordu arada. Bir 4GB daha aldım hem çift kanal oldu hem 8GB oldu ve çok büyük bir artış oldu. Ram taktırma imkanınız varsa kesinlikle takın. Öyle bir imkanınız yoksa:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu biraz etki ettirecektir.
Ayrıca @hurafeistans829 hocamın dediklerini de yapınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şu videoyu izlemeni öneririm. En az 40 FPS alırsın.

Oyun içi ayarlarınız nedir?

Hepsi en düşük.
Ayarladar FPS limitin olabilir mi? Pilde iken vs. sabitlemeleri kaldır. Çözünürlüğünü düşür uygula de üstten sonra grafiklerini de düşür. Bilgisayar FPS'i arttırma vs videolarını izle. Onun dışında yapacak bir şey yok. (O kadar da şey kaybetmezsin ranked da hayatından zaman çalmasına gerek yok) sistemin CS:GO topluluk sunucularını destekler onu oynamanı tavsiye ederim.

Acaba bilgisayarımda bazı programlar var bazen kastırıyor oyunlarımı silsem daha çok FPS alma imkanım var mı?
Ayarladar FPS limitin olabilir mi? Pilde iken vs. sabitlemeleri kaldır. Çözünürlüğünü düşür uygula de üstten sonra grafiklerini de düşür. Bilgisayar FPS'i arttırma vs videolarını izle. Onun dışında yapacak bir şey yok. (O kadar da şey kaybetmezsin ranked da hayatından zaman çalmasına gerek yok) sistemin CS:GO topluluk sunucularını destekler onu oynamanı tavsiye ederim.

Kanka Steam'ı kurarken hata veriyor hatayı vermese CS indireceğim ama Steam inmiyor.
Sisteminizden bir tık iyi bir sistemim vardı. Oyun içinde 50 FPS civarı alıyordum ama drop giriyordu arada. Bir 4 GB daha aldım hem çift kanal oldu hem 8 GB oldu ve çok büyük bir artış oldu. RAM taktırma imkanınız varsa kesinlikle takın. Öyle bir imkanınız yoksa:
Bu biraz etki ettirecektir.
Ayrıca @hurafeistans829 hocamın dediklerini de yapınız.

İmkanım olsa arttırırım RAM'ımı ve iişlemcimi ama imkan olmayınca olmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı