Valorant düşük FPS

brtwhj

Picopat
Daha fazla  
Merhab, a Valorant'ta önceden 90 FPS alıyordum orta ayarlarda. Az önce Valorant'a ekran kartının sürücüsü çöktü diye bir şey geldi, düşük ayarlarda 60 FPS.

Merhab, a Valorant'ta önceden 90 FPS alıyordum orta ayarlarda. Az önce Valorant'a ekran kartının sürücüsü çöktü diye bir şey geldi, düşük ayarlarda 60 FPS.
Ekran kartı sürücüsüne yakın zamanda güncelleştirme yaptıysanız bir önceki sürümü yükleyin eğer yapmadıysanız driverlarınızı güncelleyin... Bende de aynı hatayı vermişti bu şekilde çözmüştüm

Bu ara gördüğüm birçok kişiler FPS düşmesi yaşıyor. Denemelerden sonra düzeltilmesini beklemekten başka çare olduğunu düşünmüyorum.

Ekran kartı sürücüsüne yakın zamanda güncelleştirme yaptıysanız bir önceki sürümü yükleyin eğer yapmadıysanız driverlarınızı güncelleyin... Bende de aynı hatayı vermişti bu şekilde çözmüştüm.

Öyle düzeldi mi ama benim dahili ekran kartımı kullanıyor yükledikten sonra onu nasıl etkinleştiririm?

Bende de sıkıntı var orta ayarlarda drop sorunu olmadan kasma olmadan oynuyabiliyordum şimdi ise en düşük ayarlarda 70 120 arası FPS alıyorum ama drop var oyunda sesler birbirine karışıyor kasıyor neden acaba?
Ekran kartı. R7 370 4 GB.
İşlemci FX 4100 Quad Core 3.6.

Bende de sıkıntı var orta ayarlarda drop sorunu olmadan kasma olmadan oynuyabiliyordum şimdi ise en düşük ayarlarda 70 120 arası FPS alıyorum ama drop var oyunda sesler birbirine karışıyor kasıyor neden acaba?
Ekran kartı. R7 370 4 GB.
İşlemci FX 4100 Quad Core 3.6.

Değil mi? Benim de harici ekran kartının sürücüsü çöktü diye bildirim geldi.
Sana çöktü diye mesaj geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı