Valorant düşük FPS

omerorr

Hectopat
Daha fazla  
Sebebi ne olabilir? Bundan 3 ay önce render işleri ile uğraşıyordum. O işler işlemcimi kötü etkilemiş midir? İşlemciyi değişsem sorun çözülür mü? Yaklaşık 1 dakikaya yakın videolar renderlıyordum toplam 250 dakika renderlamışımdır.

Valorant yeni bir oyun CS'den düşük sistem istiyor fakat CS'de 150 FPS alırken Valorant'ta 100 FPS alıyorum yani daha optimizasyonu çok da iyi değil. Dikkat edersen forumda böyle konular çok dönüyor Valorant düşük FPS, Valorant drop yeme falan.

Pardon hocam yazmayı unutmuşum kusura bakmayın sistem: AMD R7 240 4 GB ekran kartı, i5 2400 işlemci, 1 TB HDD, 8 GB 1333 MHz DDR3 RAM.
Valorant optimizasyon konusunda sorunları olan bir oyun kesinlikle. Mesela bende bir duvara sabit bir şekilde bakarken fps 100'e çıkıyor 30'a düşüyor falan çok dengesiz değişiyor.

a
Valorant optimizasyon konusunda sorunları olan bir oyun kesinlikle. Mesela bende bir duvara sabit bir şekilde bakarken fps 100'e çıkıyor 30'a düşüyor falan çok dengesiz değişiyor.
Aynen ya benim bilgisayar çöp dedim bali bu oyunu kaldır valorant 60fps normalde 30 saniyede 1 15fps oluyor sildim bende.

Geri
Yukarı