Valorant Duo Boost ceza sebebi mi?

Furkanyslmn

Femtopat
Daha fazla  
Beyler uzun zamandır merak ettiğim bir soru var. Elo Boost değil de Duo Boost yaptırmak ban sebebi midir? Ban sebebiyse Duo Boost olduiunu nasıl anlaşılıyor çünkü oyun içinde eklediğim daha sonra lig yükseldiğim arkadaşlarımda var. Duo Boost ban sebebi midir?

Oyun içerisinde arkadaş olduğun biri ile oyuna girmen ban sebebi değildir. Hesabını kasması için başka birine verirsen bu ban sebebi olur.
arkadaşlar elo boost zaten yaptırmıyorum sadece şundan korktum oyundan ekleyip rank kastığımız arkadaşlarım var duo boostta buna benzediği için ban yermiyim diye merak ettim

arkadaşlar elo boost zaten yaptırmıyorum sadece şundan korktum oyundan ekleyip rank kastığımız arkadaşlarım var duo boostta buna benzediği için ban yermiyim diye merak ettim
Hayır öyle bir şey olmaz. Oyun içerisinden eklediğim istediğim kişiyle oyuna girebilirim bu normal bir şey ki zaten aranızdaki derece farkının da önemi var. Çok yüksek olursa giremiyorsunuz yani aslında ikinizde aynı ligde maç girmiş oluyorsunuz.

Hayır öyle bir şey olmaz. Oyun içerisinden eklediğim istediğim kişiyle oyuna girebilirim bu normal bir şey ki zaten aranızdaki derece farkının da önemi var. Çok yüksek olursa giremiyorsunuz yani aslında ikinizde aynı ligde maç girmiş oluyorsunuz.
teşekkür ederim reis iyi forumlar <3

Ben kısa süre önce ban yedim, boosting sebebiyle demir hesabıma girmiştim arkadaşım bu gece beni bir bronza çıkar diye rica etti ve ertesi sabah ban yedik ikimiz de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı