Çözüldü Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

DJ Dikkatt

Hectopat
Uzun bir aradan sonra tekrar Valorant'a girmeye karar verdim bir de ne göreyim önceden rahat açılan oyun DX 11 hatası veriyor DX 11 uyumlu olmasına rağmen PC m. YouTube'dan bir sürü şey denedim olmadı hata kodunu şuraya bırakıyorum *Valorant DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine*

Intel HD Graphics 2000. Ben de biliyorum minimum 3000 olması gerektiğini fakat güncellemeden önce böyle bir sıkıntı yoktu.
Kartın desteklediği en son DX FL 10.1. Kısacası oynamanız mümkün değil. Yeni ekran kartına geçmeniz lazım.

Feature Level (Özellik seviyesi) olarak DX11 desteklemiyor, bunu herhangi bir yazılım ile sağlayamazsınız da.

Dediğim gibi, tek çözüm yolu yeni bir ekran kartı almak.

Kartın desteklediği en son DX fl 10.1. kısacası oynamanız mümkün değil. Yeni ekran kartına geçmeniz lazım.

Şimdi denedim ve açıldı desem inanır mısınız? Not: Konuyu kapatabilirsiniz ama CS kaçyıldır DX 10 desteklerken Valorant'ın böyle yapması kötü bir hamle bence. Not2: Açılmadı bu arada şaka yaptım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı