Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatası

PatatesLahanasi

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, iki gündür Valorant'ı açmaya çalıştığımda "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatası ile karşılaşıyorum. İnternet üzerindeki çoğu çözümü denedim fakat bir işe yaramadı. Son olarak Process Monitor üzerinden rapor aldım ve sizlere danışmak istedim, şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Ekran kartı: GT 1030.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar, iki gündür Valorant'ı açmaya çalıştığımda "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatası ile karşılaşıyorum. İnternet üzerindeki çoğu çözümü denedim fakat bir işe yaramadı. Son olarak Process Monitor üzerinden rapor aldım ve sizlere danışmak istedim, şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Ekran kartı: GT 1030.

DirectX Runtime AiO indirip tekrar deneyiniz. veya DirectX Web-İnstaller.

Ekran kartı sürücünüz güncel mi? Bu SAntivirus zararlı bir yazılım diye hatırlıyorum. Onu neden kullanıyorsunuz veya nasıl yüklendi sisteminize? Bunun yanında Great Discover diye de bir yazılım gözüküyor sisteminizde. Bu da zararlı diye biliyorum.

Son düzenleme:
Aşağıdaki sürücüyü indirin ve daha sonra DDU rehberine göre eski sürücüyü kaldırın. Sistem yeniden başladığında da indirdiğiniz sürücüyü kurun. Bana sorunun kaynağı bu gibi geldi.

Aşağıdaki sürücüyü indirin ve daha sonra DDU rehberine göre eski sürücüyü kaldırın. Sistem yeniden başladığında da indirdiğiniz sürücüyü kurun. Bana sorunun kaynağı bu gibi geldi.

Konuyu açmadan önce yaptım, fakat bir sonuca varamadım.

Mediafire Logfile

DirectX runtime AiO'nun indirme linkini atabilir misiniz?

Üzgünüm biraz geç gördüm.
Bu yazılım DirectX 9, 10, 11 sürücelerini barındırır. Ve xaudio. Eğer hala oyun açılmıyorsa ekran kartında bir sıkıntı olma ihtimali vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı