RX 550 Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

alprtyln

Femtopat
Daha fazla  
Akşam böyle bir sorun yoktu. Sabah kalktım, böyle oldu. Oyun açılmıyor.

Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatası alıyorum.

Evet güncel.

DirectX sürücüsünü güncelledim. Sabah kalktığımda ekran kartı sürücüsü silinmişti. Güncelleyip kapatmıştım PC'yi, sonra tekrar yükledim. Bunu da deneyeceğim.
Windows Update üzerinden isteğe bağlı güncelleştirmelerinizi de yapmayı deneyin. Çalıştıra "winver" yazıp sürümünü yazar mısınız?

Screenshot_4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemi de güncel. Bende başka çözüm kalmadı. İsterseniz Valorant'ı silip yüklemeyi deneyin, etkili olur mu bilmem ama.

Onu da yaptım. Valorant sil yükle, driverleri falan yükle yaptım, olmadı. DirectX 12 destekleyen oyunları da açıyor ama Valorant'ta sadece bir sıkıntı var.

Usta bende de 3 4 hafta öncesine kadar böyle sorun vardı. Temiz format attım, denemediğim şey kalmamıştı, düzeldi.

Hocam Forza Horizon DirectX 11-12 zorunluğu var, onu oynayabiliyorum. Sadece Valorant'ta hata var.

Merhaba arkadaşlar. Dün Valorant oynuyordum fakat sabah kalktığımda açamadım oyunu, böyle bir sorunla karşılaştım. Ekran kartı driver falan her şeyi son sürüm fakat açamıyorum. Forza Horizon 4 DirectX 12 olarak oynuyorum fakat sadece Valorant oyunu açılmıyor. Yani bilgisayarımda bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Screenshot_4.png
Screenshot_1.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png

Merhaba arkadaşlar. Dün Valorant oynuyordum fakat sabah kalktığımda açamadım oyunu, böyle bir sorunla karşılaştım. Ekran kartı driver falan her şeyi son sürüm fakat açamıyorum. Forza Horizon 4 DirectX 12 olarak oynuyorum fakat sadece Valorant oyunu açılmıyor. Yani bilgisayarımda bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 1027831Eki Görüntüle 1027832Eki Görüntüle 1027837Eki Görüntüle 1027838

Şu son güncelleme ile oyun kafayı yedi resmen, ondan olabilir belki. Valorant'ı silip yüklemeyi deneyin.

DDU ile sürücüyü kaldır ve son sürüme temiz kurulum yap.

Olmazsa rapor al:

Yeni konular

Geri
Yukarı