Valorant "DX11 feature level is 10.0 is required to run the Engine" Hatası

Eren CanNN

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, daha önce laptopumda rahatça kasmadan Valorant oynuyordum, sonra laptopa güncelleme geldi ve güncellemeden sonra Valorant açmaya çalışırken "DX 11 feature level is 10.0 is required to run the Engine" diye bir hata alıyorum, sebebi nedir? Nasıl çözerim?

GT 525M destekliyor. Fakat HD 3000 desteklemiyor. Oyunun GT 525M ile açıldığından emin olun. Ayarlar/Sistem/Monitör/Grafik Ayarları deyin. Buradan oyunu seçip yüksek performans GPU olarak ayarlayın. Bir de böyle deneyin.

GT 525M destekliyor. Fakat HD 3000 desteklemiyor. Oyunun GT 525M ile açıldığından emin olun. Ayarlar/Sistem/Monitör/Grafik Ayarları deyin. Buradan oyunu seçip yüksek performans GPU olarak ayarlayın. Bir de böyle deneyin.
Hocam öyle yapınca da İntel HD 3000 çıkıyor sadece aynı sistem ben de de var.
Ekran kartınızın Direct X sürümü desteklemiyor hocam oynayamazsınız.
Yetiyor hocam GT 525M ile oynayabiliyorum.
1629701351860.png

Hocam öyle yapınca da Intel HD 3000 çıkıyor sadece aynı sistem bende de var.

Yetiyor hocam GT 525m ile oynayabiliyorum.

HD Graphics için söyledim hocam yanlış olmasın ama GT 525 m ile oynayabilirsiniz ama akıcılık berbat olur GTX 1080 ile 90 FPS civarı alıyorum.

Artı -1 Eksi
HD Graphics için söyledim hocam yanlış olmasın ama GT 525 m ile oynayabilirsiniz ama akıcılık berbat olur GTX 1080 ile 90 FPS civarı alıyorum.
Zaten öyle aslında 2 yama önce oyunu tam ekran oynayabiliyordum o zaman FPS'em sabit 60'dı hiç düşmüyordu oradan sonra güncelleme geldi oyun tam ekran olmamaya başladı şuan 30-40.

Yeni konular

Geri
Yukarı