Valorant E-Posta doğrulama kodu gelmiyor

Rhyto

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, yaklaşık 1 haftadır Valorant adlı oyunda kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum fakat hesabıma giriş yaparken e posta doğrulama kodu istiyor ve kayıtlı olan e postaya baktığım zaman herhangi bir mail göremiyorum.

Not: Yeni hesap açtım ve ona doğrulama kodu vs geliyor. Ayrıca bilet olarak bu durumu belirttim fakat geri dönüş alamıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhabalar, yaklaşık 1 haftadır Valorant adlı oyunda kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum fakat hesabıma giriş yaparken e posta doğrulama kodu istiyor ve kayıtlı olan e postaya baktığım zaman herhangi bir mail göremiyorum.

Not: Yeni hesap açtım ve ona doğrulama kodu vs geliyor. Ayrıca bilet olarak bu durumu belirttim fakat geri dönüş alamıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Spam kutusunda olabilir.

Aga bende de aynı problem var LoL ve Valorant hesapları birleşmeden önce sıkıntı yoktu fakat şu anda hesabıma girebiliyorum fakat isim veya şifre değiştiremiyorum ticket atıyorum geri dönüş yapıyorlar gerekli tüm bilgileri giriyorum fotoğrafları falan ona rağmen Riot destek ile iletişime geçmek nasıldı falan deyip sonlandırıyor çözümü falan yok mu bunun aga?

Aynısı bana Microsoft'un web sitesinde olmuştu. Bir bilgi değiştirmek istediğimde dorğulama kodu gönderilecek e posta istiyordu. E-Postamı değiştirmeme rağmen Microsoft hesabımı ilk oluştururken kullandığım E-Posta adresini girdiğim zaman doğrulama kodu eski E-Posta'ma geliyordu. Eğer E-Posta'nızı daha önce değiştirdiyseniz sizde böyle bir şey deneyebilirsiniz. Hiç Valorant oynamadım ondan orda böyle mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı