Valorant E-Spor takımı arıyorum

Yiğitalp3xx

Centipat
Arkadaşlar soru açık ve net ciddi düşünen antrenman yapıp kendimi geliştirip iyi yerlere gelmek istiyorum. Bunu için bir takım arıyorum. Günde en az 4 saat aktifim. Takım arkadaşlarımın rankı önemli değil. Ortalama düzeyde oynamaları, info verebilmeleri, oynadıkları karakterın hakkını verebılmelerı benim için yeter. Tekliflerinizi bekliyorum. Teklif yapan ekiplerle bir antrenman maçı gireceğim. İlginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Valorant oynamıyorum ama insanların değerlendirme yapabilmesi için rank bilgisi falan versen daha iyi olurdu sanki. Rank önemli değil diyerek nasıl bir e-spor takımına katılmayı bekliyorsun anlamadım. E-spor takımından çok oyun arkadaşı arıyorsun gibi geldi.

Rank önemli değil derken şöyle anlatayım öceden CS:GO oynuyordum mesela takım arkadaşlarımı seçerken oynadıkları ranklara bakmıyordum çünkü CS:GO'nun rank sistemi iyi değildi onun yerine Faceit vs platformalırndaki ranklarına bakıyordum Valorant'ta iyi oynayıp rank atlayamamış olabilirler zaten antrenman Mac'ı girmek istememim sebebi de bu oyun içinde zaten nasıl bır oyuncu oldugunu anlarsın.
Bunu yapmamdaki amaç hiçbir oyuncuya önyargıyla yaklaşmamak.

Yanlış yerde arıyorsun dostum. Eğer bir takım kurmak istiyorsan günde 4 saat çalışman yetmeyecektir inan. Çok iyi oyuncu vs olabilirsin o zaman da twitct'hen oynayanlarla takılıp çevre edinmeye çalış. Discord'larından arkadaş bul kendine. Toplulukta yer edinmeye çalış. Umarım faydası olmuştur söylediklerimin.

Yeni konular

Geri
Yukarı