Valorant e-sporcusu olunabilir mi?

hyclock34

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Ben FPS oyunu konusunda yeniyim diyebiliriz ve gerçekten iyi bir oyuncu olup bir şeyleri başarmak istiyorum. Valorant oynuyorum. Rankım platin 1, sizce bu devirde kendimi geliştirip iyi bir oyuncu olabilir miyim? Tavsiyeleriniz var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cyplosh

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ben FPS oyunu konusunda yeniyim diyebiliriz ve gerçekten iyi bir oyuncu olup bir şeyleri başarmak istiyorum. Valorant oynuyorum. Rankım platin 1, sizce bu devirde kendimi geliştirip iyi bir oyuncu olabilir miyim? Tavsiyeleriniz var mı? Teşekkürler.

Aim değil oyun okumak ve haritanın tüm bilgilerini bilmeme gerekir günde en az 2 saat antrenman yapman gerekir moralin bozulmasın ama zor.

Killerby34

Femtopat
Bence okul vb. şeyleri bitirince olunabilir özellikle evde olduğmuz için aim geliştirmek de fırsat olabilir.

Ardaaa11

Decapat
Yer
Mordor
Daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz fakat e-sporcu olmak zor gerçekten, Platin 1 oldukça düşük bir rank profesyonel oyuncular için.

Makaleler
1
Bence bu sizin için hayal olarak kalsın. İleride boşa uğraş verdiğiniz için pişman olabilirsiniz. Ne kadar iyi oynasanız da iş haline getirememeniz muhtemel.

Yer
New York Continental
Olunabilir ama fazla bel bağlama. Bu işi yapacağım diye tüm odağını buna vermen uzun vadede sana zarar verir. Olsan bile uzun süre ekmeğini yiyeceğin bir iş değil. Görüyoruz, bu işle uğraşanlar en fazla 10 yıl içinde kopuyor. Bir yandan B planın olsun ona göre hareket et.

PcAnlamaz

Centipat
Makaleler
1
Aim bayağı kasıp harita bilgisi ve şu ezber oklar vs. bilmen gerek ama bayağı da vakit lazım.

Yukarı