Valorant e-sporcusu olunabilir mi?

hyclock34

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben FPS oyunu konusunda yeniyim diyebiliriz ve gerçekten iyi bir oyuncu olup bir şeyleri başarmak istiyorum. Valorant oynuyorum. Rankım platin 1, sizce bu devirde kendimi geliştirip iyi bir oyuncu olabilir miyim? Tavsiyeleriniz var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben FPS oyunu konusunda yeniyim diyebiliriz ve gerçekten iyi bir oyuncu olup bir şeyleri başarmak istiyorum. Valorant oynuyorum. Rankım platin 1, sizce bu devirde kendimi geliştirip iyi bir oyuncu olabilir miyim? Tavsiyeleriniz var mı? Teşekkürler.

Aim değil oyun okumak ve haritanın tüm bilgilerini bilmeme gerekir günde en az 2 saat antrenman yapman gerekir moralin bozulmasın ama zor.

Bence okul vb. şeyleri bitirince olunabilir özellikle evde olduğmuz için aim geliştirmek de fırsat olabilir.

Olunabilir ama fazla bel bağlama. Bu işi yapacağım diye tüm odağını buna vermen uzun vadede sana zarar verir. Olsan bile uzun süre ekmeğini yiyeceğin bir iş değil. Görüyoruz, bu işle uğraşanlar en fazla 10 yıl içinde kopuyor. Bir yandan B planın olsun ona göre hareket et.

Geri
Yukarı