Valorant editi nasıl olmuş?

Bir edit yaptım, editleri shotcuttan yapıyorum fakat DaVinci Resolve'yi çözmeye çalışıyorum nasıl olmuş? (shotcuttan yaptım.) Nasıl olmuş ve eksikleri neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şey... Biraz eksik kalmış ve oyundan gelen sesler silinebilir, video smooth değil ve adam vurunca hiçbir sallanma ya da benzeri bir şey yok sade kalmış yani.
Puanım 3/10 oda kırılmayasınız diye.

Shotcut'ın tek eksiği efekt, o yüzden DaVinci Resolve'yi öğrenmeye çalışıyorum.
Hocam burada edit yok maalesef, 2 video koyup siyah ekran koymuşsunuz gibi geldi bana.

Bir edit yaptım, editleri shotcuttan yapıyorum fakat DaVinci Resolve'yi çözmeye çalışıyorum nasıl olmuş? (shotcuttan yaptım.) Nasıl olmuş ve eksikleri neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Editi şimdi izledim ve edit değil bu. Siyah ekran filtreli+müzikli Valorant.

Şey... Biraz eksik kalmış ve oyundan gelen sesler silinebilir, video smooth değil ve adam vurunca hiçbir sallanma ya da benzeri bir şey yok sade kalmış yani.
Puanım 3/10 oda kırılmayasınız diye.
Yalnış anlamanızı istemem ancak benim yazdıklarımı ctrl-c + ctrl-v yapmış gibisiniz umarım öyle bir şey yoktur.

Edit dediğin böyle olur, daha çok yolun başındasın.

Yanlış anlamanızı istemem ancak benim yazdıklarımı CTRL-C + CTRL-v yapmış gibisiniz umarım öyle bir şey yoktur.

Ha biraz öyle olmuş gibi görünüyor normalde puan vermeyecektim ama siz puan vermişsiniz bende puanlayayım bari dedim onun dışında öyle işte ne diyeyim.

10 TL edit :)

Enayinin birine 3 kuruşa edit yaptırdım değil mi bu ya xD

Hocam bunda da sallama ile yazı var gibi geldi bana :D 20TL edit olmuş bu.

Geri
Yukarı