Valorant editim nasıl olmuş?

Abiler ablalar arkadaşlar kendimce Valorant'taki fraglerimi bir videoda toplayıp arkaya bir müzik koydum. Sizce seyir zevki güzelmi video izlenebilir mi? Müzik nasıl güzel eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler iyi günler. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben beğenmedim.

Teşekkür ederim yorumun için düzeltmeye çalışacağım.

Sence böyle videoları After Effects mi yoksa Premiere prodamı yapmalıyım.
Premiere Pro'da kesersin şarkı eklersin başka bir şey yok, belki komik efektler büyüme küçülme vs. After Effects'ten yapabilirsin fakat Ae'de çok büyük boyutlar ile çıkar video.

Abiler ablalar arkadaşlar kendimce Valorant'taki fraglerimi bir videoda toplayıp arkaya bir müzik koydum. Sizce seyir zevki güzelmi video izlenebilir mi? Müzik nasıl güzel eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler iyi günler. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı güzel ama daha iyi müzik adam öldürünce ses patlaması ve Killer arasını biraz kesersen harika olur.

Teşekkür ederim yorumun için düzeltmeye çalışacağım.

Sence böyle videoları After Effects mi yoksa Premiere prodamı yapmalıyım.

Fragmovie'leri mecburen After Effects'te yapman lazım gösterişli olması için. Video kesme biçme gibi basit işlemler için Premiere daha mantıklı. Ama After Effects'te de Premiere'de yaptıklarını yapabiliyorsun.

Geri
Yukarı