Valorant Ejder Vandal gelmiyor

Hocam yitik vandal kullanıyorum öneririm. Rengini açınca fatih vandal oluyor. Fatih ghost, marshal gibi skinlerin desenine bakın rengi açılmış vandal ile desenleri tıpatıp aynı. Fatih skinleri hoşunuza gidiyorsa ve hesabınızda 45 RP mevcutsa bence direk alın.

Hocam yitik vandal kullanıyorum öneririm. Rengini açınca Fatih vandal oluyor. Fatih Ghost, marshal gibi skinlerin desenine bakın rengi açılmış vandal ile desenleri tıpatıp aynı. Fatih skinleri hoşunuza gidiyorsa ve hesabınızda 45 rp mevcutsa bence direk alın.

Fatih'i çok severim ama ben kendi şansımı bildiğim için yitik alsam yarın ejder gelir. Çok kararsız kaldım.

Fatih'i çok severim ama ben kendi şansımı bildiğim için yitik alsam yarın ejder gelir. Çok kararsız kaldım.
Ben direk setini aldım yitiğin. Çok güzel :) Aslında ejderin animasyonları dışında pek bir şeyi yok. Çok hareketli animasyonlu seven insanlar ejder tercih ediyor. Siz daha çok sade şeyler seviyorsanız yitik alın derim. Ejder gelmesi çok nadir.

Ben direk setini aldım yitiğin. Çok güzel :) aslında ejderin animasyonları dışında pek bir şeyi yok. Çok hareketli animasyonlu seven insanlar ejder tercih ediyor. Siz daha çok sade şeyler seviyorsanız yitik alın derim. Ejder gelmesi çok nadir.

Hocam rankınız nedir isterseniz birlikte oynayalım.
Bende her hafta 1 tane gelir para yatırmadığım için sanırım.

Riot para kazanmamaya çalışıyor herhalde.

Geri
Yukarı