Valorant ekran kartı sürücüsü çöktü hatası

Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım.
İlk önce DDU ile sürücünüzü kaldırıp temiz kurulum yapın.
İkinci adım ise Uygulamanın Grafik donanımına Erişimi Engellendi HATASI burada yanıt yazan yerdeki her şeyi yapın.
Üçüncü ve son adım ise valoranta girin ayarlara girin oradan 1080p çözünürlük yapın ve grafikler kısmına girin oradan tüm grafikleri en düşük yapın alttaki ayarlarının hepsini kapatın.

Umarım yardımcı olmuşumdur iyi oyunlar.

Reis çözüm bulabildin mi?
Yeni bilgisayar aldım çözümü yok bu hatanın galiba ama yazılımsal mı yoksa donanımsal mı anlamak için ekran kartınızı OCCT programı ile test edin eğer ekran kartınızda problem varsa çıkar ve eğer problem varsa donanımsal bir hatadır yeni ekran kartı almanız gerekmektedir veya ekran kartınızın garantisi varsa garantiye vermeniz gerekmektedir.

Yeni bilgisayar aldım çözümü yok bu hatanın galiba ama yazılımsal mı yoksa donanımsal mı anlamak için ekran kartınızı OCCT programı ile test edin eğer ekran kartınızda problem varsa çıkar ve eğer problem varsa donanımsal bir hatadır yeni ekran kartı almanız gerekmektedir veya ekran kartınızın garantisi varsa garantiye vermeniz gerekmektedir.

Hemen test yapıyorum.

Galiba biraz değişmiş ne yapmam lazım tam olarak.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-07 185022.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-07 185022.png
    142,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Valorant ekran kartı sürücüsü çöktü hatası.

2 RAM varsa 1'ini çıkartıp oynamayı dene hata veriyorsa bilmiyorum bende yaşadım başka RAM de ve hata vermedi yine atnı RAM de başka ekran kartı denedim yine verdi sonra anladım ki anakart RAM uyuşmazlığı var bende takas ettim RAM'i düzeldi.

Ben kendi PC imde çözdüm. Anakart RAM uyuşmazlığından kaynaklandığını öğrendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı