Çözüldü Valorant ekran kartı sürücüsü çöktü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Direk konuya girelim Valorant oynarken aniden ekran kartı sürücüsü çöktü hatası alıyorum lütfen DDU'yla driverları silip tekrar kurun demeyin çünkü onu 4 - 5 defa yaptım.
Ekran kartım GT 730 kurabildiğim en güncel sürüm olan 391.35 sürümünü kurdum driver olarak.

Çözüm
Yok oyunla ilgili değil ya benim ekran kartında sorun var yüüksek ihtimal.
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım.
İlk önce DDU ile sürücünüzü kaldırıp temiz kurulum yapın.
İkinci adım ise Uygulamanın Grafik donanımına Erişimi Engellendi HATASI burada yanıt yazan yerdeki her şeyi yapın.
Üçüncü ve son adım ise valoranta girin ayarlara girin oradan 1080p çözünürlük yapın ve grafikler kısmına girin oradan tüm grafikleri en düşük yapın alttaki ayarlarının hepsini kapatın.

Umarım yardımcı olmuşumdur iyi oyunlar.
Yok oyunla ilgili değil ya benim ekran kartında sorun var yüüksek ihtimal.
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım.
İlk önce DDU ile sürücünüzü kaldırıp temiz kurulum yapın.
İkinci adım ise Uygulamanın Grafik donanımına Erişimi Engellendi HATASI burada yanıt yazan yerdeki her şeyi yapın.
Üçüncü ve son adım ise valoranta girin ayarlara girin oradan 1080p çözünürlük yapın ve grafikler kısmına girin oradan tüm grafikleri en düşük yapın alttaki ayarlarının hepsini kapatın.

Umarım yardımcı olmuşumdur iyi oyunlar.

Hangi sürücü yüklü kanka sende bende de GT 730 varda ve 1080p yerine 720 yapsam daha iyi olmazmı lütfen cevapla

Geri
Yukarı