Valorant ekran kartı sürücüsü çöktü

Efe Yetimoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Bugünden itibaren Valorant'ta Online oyuna girdiğimde 30 saniye sonra falan ekran kartı sürücünüz çöktü demeye başladı. 3 el attım helpsinde öyle oldu geri giriyorum yine atıyor. Guncel sürücü kurdum DDU ile temizleyip olmadı. Windows'u guncelledim Windows 10 bu arada. Ekran kartım yok Ali işlemci ile oynuyorum fakat 3 aydır sıkıntı olmadan oynadığım oyuna bugün bir şeyler oldu. Acil yardım lazım.

Sorunun oluştuğu zaman "ekran kartı sürücünüz çöktü" diye mi geldi ?
Bence bir daha kontrol edin derim karşılaştığınız zaman ekran görüntüsünü ve Process Monitor ile hata raporunu bırakınız.

Sistemde Anti-Virüs yazılımı olarak ne kullanıyorsunuz? Valorant'ın aldığı son güncelleme ile Anti-Virüs uygulamaları oyunda hatalara neden oluyor.

Hiç kullanmıyorum ve virüssüz olduğuna yemin edebilirim güvenlik duvarı bile kapalı.
Bence bir daha kontrol edin derim karşılaştığınız zaman ekran görüntüsünü ve Process Monitor ile hata raporunu bırakınız.
Evet aynen öyle geldi ve sürücü güncel mi kontrol ediniz dedi ve eminim son sürümü kullanıyorum
Ve garip şekilde özel oyunda atmıyor yani hatayı almıyorum.

Olay Görüntüleyicisi raporunuzu paylaşır mısınız? Tabii oraya düşmüşse.

Olay görüntüleyicisi raporunuzu paylaşır mısınız? Tabii oraya düşmüşse.

Galiba hepsini silip hatayı bir daha almam gerekiyor. Ama 1 buçuk saat ban yediğim için şu anda atamıyorum. Ve Valorant'ya da Riot Client ile alakalı bir şey yazmıyor.

Gece sildim yükledim tekrar giriş yaptım bu sefer 3 maç oynattı yine aynı hatayı verdi ve olay görüntüleyici sende yoktu.

Dostum az önce bir daha denedim ve bu hatayı verdi ekstra olarak.
Hata bu yine sürücü çöktü diye geldi yanında bu da geldi.

Dosya Ekleri

• 16160695814093093562717294134064.jpg
    16160695814093093562717294134064.jpg
    173,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Geri
Yukarı