Çözüldü Valorant "Ekran kartı sürücüsünü güncelle" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Valorant'ta ekran kartı sürücüm çöküyor arada bir ve bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor. Bilgisayarı bir ara bilgisayarcıya götürmüştüm. İç temizlik ve termal macun yenilemesinin yanında birkaç ayar yapmıştı. MX130 değil de Intel HD Graphics 620 kullanıyormuşum oyunlarda. Onu falan düzeltti ancak sanırım Update'ler durdu bunu yaptığı için. Acaba ekran kartı sürücüsünü güncellesem MX130'u kullanmaya devam eder miyim oyunlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar Valorant'ta ekran kartı sürücüm çöküyor arada bir ve bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor. Bilgisayarı bir ara bilgisayarcıya götürmüştüm. İç temizlik ve termal macun yenilemesinin yanında birkaç ayar yapmıştı. MX130 değil de Intel HD Graphics 620 kullanıyormuşum oyunlarda. Onu falan düzeltti ancak sanırım Update'ler durdu bunu yaptığı için. Acaba ekran kartı sürücüsünü güncellesem MX130'u kullanmaya devam eder miyim oyunlarda?
Tabiki guncelle. Vanguard eski surumle sorun cikariyordur.
Tabiki guncelle. Vanguard eski surumle sorun cikariyordur.

Çözüm
Teşekkür ederim. Pc yi bilgisayarcıya götürdüğümde bana ekran kartı olarak uhd graphics 620 kullandığımı söylemişti şimdi onu değiştirdi mx130 kullanıyorum onun tekrar kullanılmamasından korkuyorumda.
Buradan hangi klasörü seçmem gerekli acaba?
1652355571456.png

Teşekkür ederim. Pc yi bilgisayarcıya götürdüğümde bana ekran kartı olarak uhd graphics 620 kullandığımı söylemişti şimdi onu değiştirdi mx130 kullanıyorum onun tekrar kullanılmamasından korkuyorumda.

Buradan hangi klasörü seçmem gerekli acaba? Eki Görüntüle 1385473
OK secenegine tiklayin.

Yeni konular

Geri
Yukarı