Valorant elo hellden nasıl kurtulunur?

Beach House

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Rank Gold 1, maç kazanınca 15-17 puan veriyor kaybedince 27 puan falan gidiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim veya yeni hesap açsam derecesizde 10 maçı da kazansam plat falan atabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durum bende de var. Maçın MVP'si olmama rağmen kaybedince 28 puan gidiyor. Kazanınca en fazla 15 puan veriyor.

Üst üste kazanman lazım. Sistem şu an senin o eloya ait olduğunu, çıkabilmek için kendini kanıtlaman gerekli olarak düşünüyor.
En rahatı takım ile girmek böyle bir durumda.

Gayet kolay ama zaten üst üste maç kazanması zor. 4 maç kazanıp tekrar 2 maç kaybettiği zaman zaten bir anlamı kalmıyor.

Üst üste maç kazansada 4 5 maçla olacak şey değil genel olarak winrate ve kdasını arttırması lazım ve uzun süre boyunca yapması lazım ki yapsa bile en fazla normal seviyeye gelir iyi bir seviyeye gelmez. Tabi bir adam girip her el her vuruşu HS ve 35 40kill alırsa hesaptan 5maçta artabilir ama bu arkadaşın kendi hesabı belli ki böyle bir şeyi yapabilse zaten elo hell de olmaz.

Üst üste maç kazansada 4 5 maçla olacak şey değil genel olarak winrate ve kdasını arttırması lazım ve uzun süre boyunca yapması lazım ki yapsa bile en fazla normal seviyeye gelir iyi bir seviyeye gelmez. Tabi bir adam girip her el her vuruşu HS ve 35 40kill alırsa hesaptan 5maçta artabilir ama bu arkadaşın kendi hesabı belli ki böyle bir şeyi yapabilse zaten elo hell de olmaz.
Dostum -27 gidiyordu bende üst üste maçlar kazandım demin maç kaybettim 20 gitti. Gayette düzeliyor. Önemli olan istikrar.

Geri
Yukarı