Valorant FPS artırma

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhaba arkadaşlar;
Valorant çok seviyorum ancak FPS yetmiyor. Karşıma düşman çıktığı an FPS 10 oluyor, ölüyorum.
Bütün ayarları denedim ama olmuyor düşman çıktığı zaman FPS 10'a düşüyor. Yapmam gereken ayar vb. var mı?
Ama lütfen "Oyun ayarlarını kıs!" demeyin. Onları çok denedim.

Celeron N2830
8 GB RAM
HD Graphics (Toplam: 2 GB).

Merhaba arkadaşlar;
Valorant çok seviyorum ancak FPS yetmiyor. Karşıma düşman çıktığı an FPS 10 oluyor, ölüyorum.
Bütün ayarları denedim ama olmuyor düşman çıktığı zaman FPS 10'a düşüyor. Yapmam gereken ayar vb. var mı?

Celeron N2830
8 GB RAM
Sistem yükseltmekten başka çare yok gibi.

Merhaba arkadaşlar;
Ama lütfen "oyun ayarlarını kıs!" demeyin. Onları çok denedim.

Celeron N2830.
8 GB RAM.
HD Graphics (toplam: 2 GB).

YouTube'deki videolara bakabilirsin.

Merhaba arkadaşlar;

Celeron N2830
8 GB RAM
Hocam yani bu sisteme yapabileceğiniz pek de bir şey yok. Olduğu kadarını oynayacaksınız.
- Bilgisayarı performans moduna almak.
- Arka planı siyah yapmak.
- Arka planda çalışan uygulamaları kapatmak.
- Laptop kullandığınız için laptop soğutucu alabilirsiniz.
- Termal macunları yenileyebilirsiniz. (Bilen bir kişiden yardım almak daha mantıklı olur.)

Hocam, Anti-Virüs kullanıyorsanız, oyuna gireceğiniz zaman kapatın RAM kullanımdan ve HDD Drop'dan kurtulmuş olacaksınız birazcık.

İşlemciniz gerçekten kötü bir işlemci. İşlemcinizi yenileyin. Başka bir çözüm yok gibime geliyor, geliyor ama siz yine de araştırın.
Merhaba arkadaşlar;

Celeron N2830
8 GB RAM
HD Graphics (Toplam: 2 GB)

Hocam 2 çekirdekli eski bir işlemci için fps düşmesi normal. N2840 vardı çalıştığım şirketin verdiği onda da drop oluyordu. Sildim sonra. Ayrıca o ekran kartının işleyebildiği maksimum veri 128 mb. Atom serisi ekran birimleri cidden çok kötü oyun konusunda. Yeni bir bilgisayar almaktan başka çareniz yok.

Geri
Yukarı