Valorant FPS arttırma videosundaki yöntemler işe yarar mı?

Will Bettelheim

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, karşıma böyle bir video çıktı. İzledim ve gerçekten 50 60 FPS artmış oyunda. Sizce bu gerçek olabilir mi ya da güvenli mi? Biliyorum bu şekilde ayarlar ile FPS yükseltmek pek mümkün değil ama izleyince sanki gerçekten FPS artmış gibi duruyor. Sizce bunu yapmalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Will Bettelheim bunları izleyerek vaktini öldürme bence. Arka plan uygulamalarını kapat. Easy service optimizer ile gereksiz hizmetleri kapat. FR33THY'nin gereksiz hizmetleri kapatma BAT dosyasını kullan. Animasyonları kapat. Sanal bellek yükseltmeyi deneyebilirsin, eğer yetmiyorsa. Windows Defender'i Defender Control ile kapatabilirsin. Windows Update fazla kaynak harcıyorsa onu Windows Update blocker ile kapatabilirsin. Windows'a yük veren uygulamaları Revo Uninstaller ile kaldırabilirsin ya da bu Rehber ile kaldırabilirsin. MSConfig işlemci artırma falan onları yapma, öyle videoları dislike atıp geçebilirsin. Benim rehberime veya Technopat'ın kendi hızlandırma rehberine bakabilirsin. Benim rehberimden daha iyi olan @Blacksidemre'nin Rehberine bakabilirsin. Technopat içerisinde bayağı FPS artırma rehberleri var. Öyle videoları izlemeni önermem. Tabii, her şey kendi donanıma bağlı. FPS artırmak istiyorsan, donanımı yükseltmen lazım. Bu arada, o videoyu izledim. Galiba, adam ilk başta grafiği yükseltiyor ve FPS kısıtlıyor. Daha sonra, FPS kısıtlamasını kapatıyor ve grafikleri düşürüyor diye düşünüyorum. Gerçekten öyle olabilir veya olmayabilir, iftira atmak istemem.

FPS yükseltmenin temel yolu donanım yükseltmektir. İçi boş bu videoların. Aksiyonlu anlarda 90 a geri düşmüş ortalama yine 120 FPS civarında oynuyor.

@Will Bettelheim bunları izleyerek vaktini öldürme bence. Arka plan uygulamalarını kapat. Easy service optimizer ile gereksiz hizmetleri kapat. FR33THY'nin gereksiz hizmetleri kapatma BAT dosyasını kullan. Animasyonları kapat. Sanal bellek yükseltmeyi deneyebilirsin, eğer yetmiyorsa. Windows Defender'i Defender Control ile kapatabilirsin. Windows Update fazla kaynak harcıyorsa onu Windows Update blocker ile kapatabilirsin. Windows'a yük veren uygulamaları Revo Uninstaller ile kaldırabilirsin ya da bu Rehber ile kaldırabilirsin. MSConfig işlemci artırma falan onları yapma, öyle videoları dislike atıp geçebilirsin. Benim rehberime veya Technopat'ın kendi hızlandırma rehberine bakabilirsin. Benim rehberimden daha iyi olan @Blacksidemre'nin Rehberine bakabilirsin. Technopat içerisinde bayağı FPS artırma rehberleri var. Öyle videoları izlemeni önermem. Tabii, her şey kendi donanıma bağlı. FPS artırmak istiyorsan, donanımı yükseltmen lazım. Bu arada, o videoyu izledim. Galiba, adam ilk başta grafiği yükseltiyor ve FPS kısıtlıyor. Daha sonra, FPS kısıtlamasını kapatıyor ve grafikleri düşürüyor diye düşünüyorum. Gerçekten öyle olabilir veya olmayabilir, iftira atmak istemem.
Çok teşekkür ederim yazın için , bu dediklerini yapıcam umarım ortaya güzel sonuçlar çıkar , bende videodan şüphelendim o yazdığı kodlar falan biraz tuhaf olduğu için yapmaktan çekindim

FPS yükseltmenin temel yolu donanım yükseltmektir. İçi boş bu videoların. Aksiyonlu anlarda 90 a geri düşmüş ortalama yine 120 FPS civarında oynuyor.
Benim amacım fps yükseltmek değil olması gerekenden düşük fps aldığım için onu düzeltmeye çalışıyorum

@Will Bettelheim Windows 10 kasıyorsa, Windows 8.1 geçebilirsin. Bu arada, sana ek olarak Regedit dosyası hazırladım. Valorant'a otomatik yüksek öncelik verecek.

Videoyu izledim ama şu exe.clape olayındaki mantığı anlamadım. Windows serial giriliyor ve lotro.cc diye bir adrese yönlendirme yapıyor. FPS arttırmak ile ne alaka yani? Pek güvenilir gelmedi bana, yerinde olsam uygulamam makineye virüs bulaştırabilirsin veya donanım banı yiyebilirsin, oyun dosyalarına müdahale ediyorsun sonuçta.

Geri
Yukarı