Valorant FPS düşmesi

Johnny Bravo

Centipat
Merhaba sistemim çok eski bir sistem 2 gün önce Windows 10 64 Bit kurdum. Windows 7'deyken Valorant LoL kasmazken şimdi oyunlara girdiğimde yaşanılan droplar yüzünden oynayamıyorum gittim SSD aldım bir çözüm olur diye oda kurtarmadı. Droplar devam ediyor NVIDIA ekran kartı ayarlını yaptım sürücüleri güncelledim ama drop hala devam ediyor. Sizce Windows 7'ye geri mi döneyim Windows 10'dan mı kaynaklıdır sorun? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sistem: gggg
Ekran kartım NVIDIA GeForce GT 630.

Merhaba sistemim çok eski bir sistem 2 gün önce Windows 10 64 Bit kurdum. Windows 7'deyken Valorant LoL kasmazken şimdi oyunlara girdiğimde yaşanılan droplar yüzünden oynayamıyorum gittim SSD aldım bir çözüm olur diye oda kurtarmadı. Droplar devam ediyor NVIDIA ekran kartı ayarlını yaptım sürücüleri güncelledim ama drop hala devam ediyor. Sizce Windows 7'ye geri mi döneyim Windows 10'dan mı kaynaklıdır sorun? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sistem: gggg
Ekran kartım NVIDIA GeForce GT 630.

RAM yetersiz istesende Valorant oynayamazsın.

Windows 10 bildiğim kadarıyla Windows 7'den daha fazla RAM kullanıyor. Bir de VALORANT'ın minimum sistem gereksinimlerinde minimum 4GB RAM gerekli diyor. Dediğim gibi Windows 10'a geçince RAM kullanımı arttığı için droplar olmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı