Valorant FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

aa12

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, oyunu indirdiğimden beri yaşadığım FPS sorununu sizlere sunmak istedim. Şöyle anlatayım;

Bir anda oyunum donuyor, 0 FPS'e düşüyorum yani hiçbir şey göremiyorum o an, ardından 10 saniye sonra geri normal FPS'e çıkıyor, bazen bu 30 saniyeye kadar çıkıyor. Çok can sıkıcı olmaya başladı. Ve ayriyeten bu her round başında ve sonunda oluyor.

Sistemim:

Intel Pentium g4400.
RX 580 4 GB.
8 GB RAM.
Samsung 860 Evo M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, oyunu indirdiğimden beri yaşadığım FPS sorununu sizlere sunmak istedim. Şöyle anlatayım;

Bir anda oyunum donuyor, 0 FPS'e düşüyorum yani hiçbir şey göremiyorum o an, ardından 10 saniye sonra geri normal FPS'e çıkıyor, bazen bu 30 saniyeye kadar çıkıyor. Çok can sıkıcı olmaya başladı. Ve ayriyeten bu her round başında ve sonunda oluyor.

Sistemim:

Intel Pentium g4400.
RX 580 4 GB.
8 GB RAM.
Samsung 860 Evo M.2 SSD.
aynı sorun bendede oluyor bende cevap arıyorum

Valoranta sağ tıklayıp dosya konumunu aç diyin,yukarıdaki araç çubuğuna exe yazıp enterlayın,orada aşağıda çıkması lazım.Şuan bilgisayara erişimim yok ama valorantwin64shipping yazarsanız google a çıkar.Bu dosyayı bulup sağ tıklayıp uyumluluk kısmından tam ekran iyileştirmeleri yüksek dpi ölçeklendirmesini devre dışı bırak seçeneklerini tikleyin tamam diyin.Valorant açıkken görev yöneticisinden Valorantwin64shipping.exe dosyasının işlem önceliğini düşük yapın.Tekrar deneyin benimle paylaşın beklemedeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı