Valorant FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Merhaba benim sistem gereksinimlerim oyunu yüksekte düşükte her türlü açıyor ama anlık olarak fps drop oluyo ve oynanmyıor hiç bir şekilde 2 3 el oyunda yokum resmen sadece 2 3 el oluyor çok can sıkıcı diğer oyunlarımda sorun yok gta 5 bile oynuyorum sebebi nedir oyunun kendi bugu mu ?

Merhaba benim sistem gereksinimlerim oyunu yüksekte düşükte her türlü açıyor ama anlık olarak FPS düşmesi oluyor ve oynanmyıor hiçbir şekilde 2 3 el oyunda yokum resmen sadece 2 3 el oluyor çok can sıkıcı diğer oyunlarımda sorun yok GTA 5 bile oynuyorum sebebi nedir oyunun kendi bugu mu?

Aynı problem bende de var ya Valorant oynarken normalde 190 200 FPS alıyorum ama oyunda bazen 40 30'a düşüyor ekran kartım Windows'um güncel yardımcı olabilecek var mı?

Aynı sorun bende de var 90 FPS'de oynuyorken kalabalık ortamda veya çatışmada %50'ye kadar düşüyor FPS 40-30'a düşüyor. Çözen olursa yazsın lütfen
Yok mu aranızda sorunu çözen?

Ben bu sorunun çoğu kişide olmasını optimizasyona yordum oyun daha yeni yeni güncellemelerle düzeliceğini düşünüyorum

Geri
Yukarı