Çözüldü Valorant G300s kullandığım için HWID yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekranda Valorant'ta G300s kullandığın için HWID ban attik yazmıyor, nereden biliyorsunuz mousedan yediğinizi.

Kodu internette araştırınca HWID ban olduğu anlaşılıyor bilmeden konulara cevap yazmayın lütfen + olarak hiçbir hile oyun içi argo küfür kullanmadım 3. parti bir yazılım bilgisayarımdada yok tek G300s de özel ayarlar olduğu için o yüzden düşünüyorum

Oyunda sekmeme macrosu kullanmışsın, raporlanıp ban yemişsin. Şaşıracak ne var ki?
Mouse'ta macro özelliği olması rekabetçi oyunlarda kullanmanda sakınca olmadığı anlamına gelmez.

Vanguard G300s'i Hile olarak kullanıldığını sandı
Bunu nereden biliyorsunuz, G300s bilinmeyen bir fare değil ayrıca GHUB ve uygulamalarda hile yapma adına bir şey yok en fazla tıklamaları vesaire kaydedip bunu otomatik tekrarlatabilirsiniz ama oyun bunu anlayabilir. Harici yazılımla makro ataması yaptıysanız da bu G300s´in sorunu değil. G300s kullanan diğer arkadaşlarımın hepsi ban yemeden şuanda Valorant oynamaya devam ediyor. Ban sebebinizi bilet atıp net bir biçimde öğrenmeniz de pek mümkün değil bildiğim kadarıyla sebebi ise hangi hilenin geçtiğini hile yapımcılarının bilmemesini sağlamak diye biliyorum. Yine de şansınızı deneyin ama G300s´e bana sebebiyet verecek kadar iyi bir makro atamanızı pek olası görmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı