Valorant garantili random hesaplar alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ıvx

Decipat
GameSatış sitesinde garantili random hesap ilanları gördüm bu kadar ucuz olma sebepleri nedir? Ve bu random hesaplar sizce alınır mı?

GameSatış sitesinde garantili random hesap ilanları gördüm bu kadar ucuz olma sebepleri nedir? Ve bu random hesaplar sizce alınır mı?

Alınmaz hepsi çalıntı veya birden çok kişiye satılmış ilanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır değil ve Valorant'ta bir ban sebebi sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Denemek için bir kere aldım. Tüm arkadaşları çıkarmama rağmen sürekli yeni arkadaşlar ekleniyordu veya ben çıkarmayı unutuyorum anlamadım. Başkaları da giriyor o hesaba yani. (genellikle)

Alınmaz, 100 tane satıcı varsa 2-3 tanesi güvenilirdir onlarında yazdığı fiyat kendi harcadıklarından daha fazladır muhtemelen. Genelde aynı hesabı çok fazla kişiye satıp şifre değiştiriyorlar mağduriyet yaşandığında uğraşıyorsunuz falan. Alınmaz direkt.

Alınmaz kesinlikle denildiği gibi dolu hesaplar çıkmaz hesap alacaksan gamermarktan al en güvenilir orası.

ucuz olma sebebi hepsinin çalıntı olması. para vermeye gerek yok biraz aramayı bilirsen zaten onbinlerce hesap bulursun internette böyle hesap arıyorsan. en basitinden
intext: valorant combolist diye googleda arasan bir sürü hesap çıkar.
içinde baya kostümlü yüksek seviye hesaplar da var tabii ki ama eposta üzerine alamıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı