Çözüldü Valorant geç açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dwaynejohnson

Decapat
Daha fazla  
Şu son zamanlarda hem Valorant çok geç açılıyor hem de harita yükleme ekranı çok geç açılıyor. O açılana kadar süre bitmiş oluyor ve maç bozuluyor. Ban yiyip duruyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Bilgisayar özelliklerin ne , belki istemeden yüklediğin kötü amaçlı bir yazılım işlemci ve ramini yiyor olabilir görev yöneticisini kontrol et şüphelendiğin bir şey varsa malwarebytes veya kaspersky ile tarama yapabilirsin
tabi virüs var demiyorum belki donanımsal bir şeydir
Bilgisayar özelliklerin ne , belki istemeden yüklediğin kötü amaçlı bir yazılım işlemci ve ramini yiyor olabilir görev yöneticisini kontrol et şüphelendiğin bir şey varsa malwarebytes veya kaspersky ile tarama yapabilirsin
tabi virüs var demiyorum belki donanımsal bir şeydir

Çözüm
Bilgisayar özelliklerin ne, belki istemeden yüklediğin kötü amaçlı bir yazılım işlemci ve RAM'ini yiyor olabilir Görev Yöneticisi'ni kontrol et şüphelendiğin bir şey varsa Malwarebytes veya Kaspersky ile tarama yapabilirsin.
Tabii virüs var demiyorum belki donanımsal bir şeydir.

GT 740 4 GB 8 GB RAM i7 4. nesil var.

Depolamayı veya ekran kartını zorlayan bir şey olabilir. Oyunu açtığında veya bilgisayar boş haldeyken Görev Yöneticisi' nden bileşenleri çok kullanan uygulamalara bakabilirsin. Onun dışında son zamanlarda bilgisayarına değişik bir işlem veya şüpheli indirme yaptıysan virüs de bulaşmış olabilir.

Depolamayı veya ekran kartını zorlayan bir şey olabilir. Oyunu açtığında veya bilgisayar boş haldeyken Görev Yöneticisi'nden bileşenleri çok kullanan uygulamalara bakabilirsin. Onun dışında son zamanlarda bilgisayarına değişik bir işlem veya şüpheli indirme yaptıysan virüs de bulaşmış olabilir.

Önceden çok fazla gidip de crack oyun yüklemiştim şu an Valorant ve LoL'den başka bir şey yok kaç kere sıfırladım bilgisayarı.
Sistem Valorant'a yeter de artar.
İstersen Görev Yöneticisi'ni bir kontrol et RAM - işlemci - disk kullanımın ne.

Şu an için CPU %3 disk %86

Geri
Yukarı