Valorant gece pazarı yağmacı vandal çıkıyor mu?

Tüm skinler çıkıyor diye biliyorum. Bana Fatih kılıç çıktı 2840'a. Alınır mı sence? :D.

Fatih kılıç 2. hesabımda var gayet güzel bir bıçak. İndirim varken almalısın bence. Şöyle yap. Al ama radyant basma geliştirme. 2-3 maç at bak güzelmi değil mi? Güzel değiş dersen iade et. Ama bak sakın geliştirmeleri yapma iade edemesin.

@Bahacprz Oldu ki iade ettim, para hesabıma geldi ve tekrar aldım Fatih Kılıç'ı tekrar iade edebiliyor muyum? Yani 32 gün boyunca sınırsız döngü yapılabiliyor mu? D:

@Bahacprz oldu ki iade ettim, para hesabıma geldi ve tekrar aldım Fatih kılıç'ı tekrar iade edebiliyor muyum? Yani 32 gün boyunca sınırsız döngü yapılabiliyor mu? D:

İstediğin kadar iade hakkın var sadece geliştirmemek şartı ile.

Anladım. Dediğim gibi. Alıp - iade edeceğim sürekli. Zaten 32 gün boyunca kalacak marketimde Fatih Kılıç. Sürekli alıp - iade etmek istememin sebebi Yağmacı Vandal almak istiyorum. :D

Tüm skinler çıkıyor diye biliyorum. Bana Fatih Kılıç çıktı 2840'a. Alınır mı sence? :D
Bana da 1250'ye asil Vandal çıktı ona biriktiriyorum. Bence almayınız eğer yeni hesap açma imkanınız varsa 2250 VP'ye kadar çıkaran var fatih kılıcı sanırsam bu hesapta çok skininiz var o yüzden hesap değişemezsiniz ama siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı