Valorant gibi silah oyunları nasıl oynanır?

Kirrik67

Hectopat
Daha fazla  
Evet soru gayet belli. Konuya girerken hiç bilmiyor gibi sorduğumu düşünebilirsiniz ve evet hiç bilmiyorum. Karakterimle iyiyim. Yoru'yu sevdim ve Flash, Teleport gibi yetenekleri iyi kullanabiliyorum. Sadece silah kısmını nasıl geliştirebileceğimi sormak istedim. Bilgisayarımın kötü olması nedeniyle 768p en düşük ayarlarda oynuyorum. 50 FPS bile anca bu şekilde bile. Ne yapabilirim? Rakipler ben onları göremeden vuruyor her seferinde. :D

Evet soru gayet belli. Konuya girerken hiç bilmiyor gibi sorduğumu düşünebilirsiniz ve evet hiç bilmiyorum. Karakterimle iyiyim. Yoru'yu sevdim ve Flash, Teleport gibi yetenekleri iyi kullanabiliyorum. Sadece silah kısmını nasıl geliştirebileceğimi sormak istedim. Bilgisayarımın kötü olması nedeniyle 768p en düşük ayarlarda oynuyorum. 50 FPS bile anca bu şekilde bile. Ne yapabilirim? Rakipler ben onları göremeden vuruyor her seferinde. :D
Bilgisayarını ıvır zıvır şeylerden arındırıp windows optimizesi için yardım alabilirsin.

Gamesense gelistirmeniz gerekiyor. AimLab oneren arkadaslar olmus ama gamesense'inizi aim calisarak gelistiremezsiniz. AimLab ile bir yere kadar. Cok fazla Valorant oynaman, her bos aninda deathmatch kasman gerekiyor. Simdilik AimLab kullanabilirsin ama ileride oyun bilgisi, crosshair placement gibi seyleri gelistirmen gerekecek, bundan dolayi fazla oynaman lazim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı