Valorant güncelleme 1 günden fazla hatası

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Valorant'a yeni güncelleme gelmiş ama indiremiyorum, 1 günden fazla yazısı yazıyor ve indirme durdu. Bunu önceden de yaşamıştım biraz bekleyince düzeliyordu ama şimdi 1,5 saat falan oldu düzelmiyor, takıldı. Çözümü nedir?
(İnternet hızımda bir sorun yok)

Valorant'a yeni güncelleme gelmiş ama indiremiyorum, 1 günden fazla yazısı yazıyor ve indirme durdu. Bunu önceden de yaşamıştım biraz bekleyince düzeliyordu ama şimdi 1,5 saat falan oldu düzelmiyor, takıldı. Çözümü nedir?

Durdurup tekrar başlatınca düzeliyordu veya kapatın tekrar başlatın indirdiğiniz yerden devam ediyor az önce başıma geldi böyle çözdüm.

Bana da oldu bu durum. Bilgisayarı kapatıp açın ve Valorant'ı yönetici olarak çalıştırın.

Bu bir hata değil bildiğim kadarıyla, indirdiği dosyaları yazma yaptığı zaman bu şekilde gözüküyor. Eğer çok uzun sürüyorsa silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Çok acayip ama ben arkada YouTube sitesinden video açınca düzeliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı