Valorant Güncelleme Yapılamadı Hatası

ugurgns

Hectopat
Yer
Malatya
Güncelleme hatası aldım. Ne yapmam lazım?

Ekran Görüntüsü (60).png

tamamdır çözümü buldum . Valorant ekibinden gelen mesaj:
Selamlar dostum,

Bize ulaştığın için teşekkürler,

Bu karantina günlerinde umarım senin sağlığın ve sevdiklerinin sağlığı yerindedir. :)

Yaşadığın bu sorununun istemciyi sıfırlayarak üstesinden geleceğimize inanıyorum. :)

Öncelikle C:\Riot Games klasörünün içerisinde bulunan Riot Client dosyasını sil lütfen. Sonrasında da aşağıdaki bağlantıdan oyunun kurulum dosyasını yeniden indir.
- https://valorant.secure.dyn.riotcdn.net/channels/public/x/installer/current/live.live.eu.exe

Ayrıca antivirüs programı varsa geçici olarak tamamen kaldır ve aşağıdaki adımlar ile de güvenlik duvarını kapat lütfen.

• Denetim Masası -> Sistem ve Güvenlik -> Windows Güvenlik Duvarı yolunu izle lütfen.
  • Sol taraftan Windows Güvenlik Duvarı'nı etkinleştir veya devre dışı bırak seçeneğine tıkla,
  • Oradaki seçeneklerden Güvenlik Duvarını kapatabilirsin. ^^
Sonrasında ise bu indirdiğin kurulum dosyasını oyunun kurulu olduğu yere kur. Yani oyunun üzerine oyunu tekrar kuracağız. ^^ Bu işlem tamamlanınca oyunu komple yeniden yüklemek yerine bir güncelleme tarzı bir işlem yapacaktır. Oyun dosyalarında bozuk dosya sayısı ne kadar fazla ise boyut da o kadar artacaktır tabi.

Kurulumdan sonra bilgisayarını yeniden başlat ve sonrasında da modemini ve router'ını 5 dakika boyunca kapat ve açtıktan sonra da bir deneme yapıp bana haber ver lütfen. ^^,

Sonuçtan beni de haberdar etmeyi unutma. ^^

Kendine çok iyi bak,

Görüşmek üzere. :)

Unutma, derinlerden gelen güç her zaman seninle!
giphy.gif

From The Deep
Riot Games Oyuncu Destek

yaptım işe yaradı .

Aslında çözüm çok basit oyunu silmen şart ya da Vanguard'ı silebilirsin oyunu silmeni öneririm genede ama dikkat et eski exe ile kuramazsın kursan bile oyun açılmaz oyunu tekrar indirmelisin.
Hocam çözdüm zaten. Ama vanguard ı ve oyunu silmek işi yaramadı.
Çözüm şu:
İlk başta Riot client dosyasını siliyoruz. Sonra ise oyunu tekrar kuruyoruz. Açılıyor.

Güncelleme hatası aldım. Ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 703868

Kanka ben olayı çözdüm biraz geç olsa da. Şimdi bu olay geldiğinde Riot Games klasrünü değil de Valorant dosyasını silip tekrar indirmen lazım oyunu ve Vanguard'ı da kaldıracaksın. İlk başlarda aynı hata gelirse tekrar tekrar silip bir daha yüklemeyi dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı