Çözüldü Valorant güncellemeden sonra FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlexaBliss

Decapat
Daha fazla  
Son güncellemeden sonra devamlı FPS düşmesi yemeye başladım ve bu çok fazla oluyor. 150 olan FPS'im 30'a düşüyor oyun oynanamayacak hale geliyor aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ya da bir şey yapmam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben de yaşıyordum sonra bilgisayarıma yeni yüklediğim yazılımın işlemcimi %70 kullandığını fark ettim silince düzeldi CTRL Shift ESC basip anormal değerlerde sistem kullanan bir uygulama var mı kontrol et. Oyun içinde dene.
Ben de yaşıyordum sonra bilgisayarıma yeni yüklediğim yazılımın işlemcimi %70 kullandığını fark ettim silince düzeldi CTRL Shift ESC basip anormal değerlerde sistem kullanan bir uygulama var mı kontrol et. Oyun içinde dene.

Çözüm

CPU mu yoksa bellek mi hangisi daha fazla olunca FPS düşürüyor.

Sanırım ben bunu yanlış anlayıp oyunu baştan sil yükle yaptım neyse adfşasıfjas.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı