Valorant güvenli mi?

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Valorant'ta oluşturduğumuz hesaplar ne kadar güvenli? Para yatıracağım ama korkuyorum. Kullanıcı adı ve şifreyi bildiğin an hesaptasın. Steam Guard benzeri bir sistem var mı Riot tarafında?

Arkadaşlar, Valorant'ta oluşturduğumuz hesaplar ne kadar güvenli? Para yatıracağım ama korkuyorum. Kullanıcı adı ve şifreyi bildiğin an hesaptasın. Steam Guard benzeri bir sistem var mı Riot tarafında?

Annen ve babandan daha çok güvenebilirsin.

Yok. Güçlü bir şifre koyup, şifrenizi sağda solda paylaşmadığınız ve birden fazla hesapta kullanmadığınız müddetçe sorun olmayacaktır. Birden fazla hesapta şifre kullanımlarında eğer şifre zayıfsa ve kolayca çalınırsa tüm hesaplar gider.

Bence güvenmeyin sanal alem sonuçta ne olacağı belli olmaz.

Yok ama mailine bağlarsın hesabı ve para yatırdığın zaman dekontu sakla hesabın çalındığında o dekontu yollayıp hesap benimdi dersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı