Valorant haksız yere verilen ban

eyu_vs3.0

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ta hiç hile kullanmamama rağmen ban yedim. Desteğe yazdım, bir bot cevap veriyor. 3. parti yazılımları görüyor diyor. Sanırım Crack'li dosyalar. Ban kalkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta hiç hile kullanmamama rağmen ban yedim. Desteğe yazdım, bir bot cevap veriyor. 3. parti yazılımları görüyor diyor. Sanırım Crack'li dosyalar. Ban kalkar mı?

Bana da aynısını yaptılar hayır açılmıyor açmıyorlar. CS geçin bence.

Valorant'ta hiç hile kullanmamama rağmen ban yedim. Desteğe yazdım, bir bot cevap veriyor. 3. parti yazılımları görüyor diyor. Sanırım crack'li dosyalar. Ban kalkar mı ?
Bırakın bu işeri artık hile kullanmadan kolay kolay ban yemezsiniz 😂

ben bu zamana kadar hileden banlanan görmedim hile sebebiyle banlanan herkes ne hikmetse hile açmıyor. Vanguard,vac vs gibi hile sistemleri bozuk süs diye koymuşlar galiba :D(!)

Bırakın bu işeri artık hile kullanmadan kolay kolay ban yemezsiniz 😂

Yo bal gibide atıyorlar yeni PC alıp temiz Win kurdum sadece MC için arkadaşlarımı trollemek için huzuni kurmuştum hileyle alakalı o vardı skorlarım çöp gibi zaten 3/9/2 gibi dandik skor yapan oyuncuydum ban atıllar IP ban

Yeni konular

Geri
Yukarı