Valorant harita yerleri gözükmüyor

moiflores

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ı betadan beri oynuyorum fakat oyun çıktığında bir sıkıntı ile karşılaştım. Derecesiz ranked fark etmez genellikle haritadaki A, B ve C noktaları gözükmüyor ve rakiplere verdiğim hasar da gözükmüyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Aynı sorun bende de var. Format attım oyunu sildim yükledim neler denedim düzelmedi bir türlü. Desteğe yazdım ;

Selamlar dostum ^-^

Hesabındaki birkaç ayardan dolayı böyle bir sorun ile karşılaşıyor olabiliriz kankacım. Gel istersen ayarlarını sıfırlamayı deneyelim. ^^

Not: Bu işlem sırasında bütün ayarların sıfırlanacağından dolayı, öncelikle oyun içi favori ses, görüntü veya tuş ayarlarını bir yerlere not et lütfen. ^^

• Öncelikli olarak C:\Users\%USERPROFILE%\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Config klasörüne gir.
Bu açık dursun; oyunu şimdilik açma.
  • Bu klasörün içindeki her şeyi sil.
  • Şimdi oyunu aç ama giriş yapmadan önce bu klasörün içindeki her şeyi tekrar sil.
  • Şimdi kullanıcı adın ve şifrenle giriş yap ve klasörün içindeki her şeyi tekrar sil.
  • Alıştırma moduna girip, istediğin şekilde ayarlarını yapıp, 5-6 dakika oyna ve oyunu kapatıp çıkış yap.
Not: Oyundan çıkarken Alt+F4 değil, ESC tuşuna basıp normal şekilde "Oyundan Ayrıl" seçeneğiyle çıkış yap. Fakat VALORANT'tan çıkma, oyunu alta al, ana ekranda kalsın.
  • Sonrasında, sildiğimiz o Config klasörünün tekrar oluştuğunu göreceksin. Orada bulunan Config dosyasına sağ tıkla ve özellikler seçeneğine bas. Oradaki seçeneklerden Salt Okunur seçeneğini işaretledikten sonra Uygula ve Tamam butonuna bas.
5 dakika kadar sonra tekrar oyunu açıp, ayarlarını kontrol et lütfen. ^^

Bu şekilde hesap ayarların ile ilgili sorunumuzu çözebileceğimizi düşünüyorum! (●'◡'●)

İyi haberlerini bekliyorum, görüşmek üzeree! ♥

Bu cevabı aldım. Hepsini düzgünce uyguladım. Hatta yeni bir hesapla da denedim düzelmedi. 1 maç normal diğer maç yine aynı. Şans eseri düzeliyor bozuluyor... Oyundan soğudum resmen.

Merhaba, konuyla alakalı bir çözüm bulabildin mi acaba?
Kalıcı bir çözüm bulamadım çok şeyler denedim destek ekibiyle 8 9 kere mailleştik ama olmadı. Ama geçici bir çözüm var onu yapıyorum şuan. Eğer harita isimleri ve demage bilgisi olmadığı maça denk geldiğim de, maç esnasında oyunu kapatmadan masaüstüne dönüp ağ bağlantılarını görüntüle kısmından, bağlantıyı kes diyorum 2-3sn bekleyip tekrar "bağlan" diyorum. Tekrar oyuna dönüyorum. 5-6sn oyundan düşüp tekrar bağlanıyo harita açılıp kapanıyor o esnada. Ondan sonra düzeliyor.... Bu durumla her karşılaştığımda aynısını yapıyorum :D

Geri
Yukarı