Valorant hesabı değeri hesaplama

Makaleler
4
Yer
Florida
Selamlar. Hesabıma bir değer biçmek ve satmak istiyorum. E-postası falan her şeyi benim. İlk ve tek sahibiyim zaten. Rank Bronz 3. Silver'dan yeni düştüm. Yine çıkarız o sorun değil. BP tam ama açık değil. İstenirse 15 TL'ye açılıyor zaten. Uygun, kafama yatan teklif olursa satarım. Tek Omen ve Atra kapalı. Diğer tüm karakterler açık.

1624177572978.png

Maalesef o işler öyle değil be kardo, sen o hesaba 800 TL yatırdıysan o hesabı 500 TL'ye satacağım mesela bu işler böyle bir hesabı yatırdığın değer kadar satamazsın maalesef ve bir hesaba 200 TL yatırmışsın 120 TL'ye satılır ama karar yine sana kalmış.

Maalesef o işler öyle değil be kardo, sen o hesaba 800 TL yatırdıysan o hesabı 500 TL'ye satacağım mesela bu işler böyle bir hesabı yatırdığın değer kadar satamazsın maalesef ve bir hesaba 200 TL yatırmışsın 100 TL'ye satılır ama karar yine sana kalmış.
Bende fiyat sorguluyorum zaten hocam. Tam bir değer koymadım :D.

Maalesef o işler öyle değil be kardo, sen o hesaba 800 TL yatırdıysan o hesabı 500 TL'ye satacağım mesela bu işler böyle bir hesabı yatırdığın değer kadar satamazsın maalesef ve bir hesaba 200 TL yatırmışsın 100 TL'ye satılır ama karar yine sana kalmış.
Yok azda olsa öyle adamlar var adama 300 der fiyatının 400 olduğunu bilir 100 lira kazanır falan diye böyle insanlarda var tedbir olması için.
Bende fiyat sorguluyorum zaten hocam. Tam bir değer koymadım :D.
Sorgulamaktansa araştır tek tek bence ben öyle yapmıştım.

Yok azda olsa öyle adamlar var adama 300 der fiyatının 400 olduğunu bilir 100 lira kazanır falan diye böyle insanlarda var tedbir olması için.

Hocam elalem random hesap alıp koyuyor. Güvence olmadığından dolayı da piyasa karmaşık.

Yok az da olsa öyle adamlar var adama 300 der fiyatının 400 olduğunu bilir 100 lira kazanır falan diye böyle insanlarda var tedbir olması için.

Hocam zaten o satış tekniği direkt öyle bu hesap 600 TL ise 500 TL'ye satılır bu bir satış tekniğidir alıcı almadan hesabın özelliklerini hesaplar ona göre kazık yiyor mu diye bakar ve bakınca hesabın normal değerinden 100 TL az olduğunu görünce o hesabı alma hevesi çok daha artar ayrıca herkes böyle yapıyor hesabın değerinden 100 - 200 TL kısıyor hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı