Valorant hesabı kaç TL eder?

ofarslanxdeath

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
KAY/O ve Killjoy'un kontratları Full seviyede hesapta 2 adet Battle Pass var güncel rankı platin 1
İyon Phantom (tüm renkler ve özellikleri açık).
Yağmacı Vandal (tüm renkler ve özellikleri açık).
Delipop bıçak(tüm renkler ve özellikleri açık)
Hesap tahmini olarak kaç TL'ye satılır?

Dosya Ekleri

• 1634379854767.png
    1634379854767.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 102
  • 1634379923501.png
    1634379923501.png
    746,3 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleyen: Moderatör:
KAY/O ve Killjoy'un kontratları Full seviyede hesapta 2 adet Battle Pass var güncel rankı platin 1
İyon Phantom (tüm renkler ve özellikleri açık).
Yağmacı Vandal (tüm renkler ve özellikleri açık).
Delipop bıçak(tüm renkler ve özellikleri açık)
Hesap tahmini olarak kaç TL'ye satılır?
200 - 350

Evet ama bunu yaparsa hesabı kalıcı ban yiyor.
Yer veya yemez, örnek olarak söylüyorum konu sahibi alınmasın, bir hesabı 10 ayrı kişiye sattıktan sonra yese ne olacak, yemese ne olacak?
Ayrıca pahalıya koyduğu zaman da geri alabilme şansı var? Yani o zaman müşteriye baya haksızlık oluyor.

Yer veya yemez, örnek olarak söylüyorum konu sahibi alınmasın, bir hesabı 10 ayrı kişiye sattıktan sonra yese ne olacak, yemese ne olacak?
Ayrıca pahalıya koyduğu zaman da geri alabilme şansı var? Yani o zaman müşteriye baya haksızlık oluyor.
Hesap satın almayı gereksiz buluyorum.(hesap satmıştım LOL'de) Ama insanlar alıyor. Demek ki halan güven var.

Hesap satın almayı gereksiz buluyorum.(hesap satmıştım LOL'de) Ama insanlar alıyor. Demek ki halan güven var.
Her zaman hesap alımı ve satımı olacaktır, yine de bazı kişileri uyarmak veya haksızlık etmemek için yardım ediyoruz.

Geri
Yukarı