Valorant hesabı mail değiştirilmesine rağmen kurtarılabilir mi?

Raikoho

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim şöyle bir sorum olacak sizlere.
Valorant veya LoL hesaplarını kayıt olunan ilk mail adresi ile birlikte geri alabildiğimizi hepimiz biliyoruz.
[email protected] örneğin bizim ilk mail adresimiz olsun.
Kişiye bu mail adresini teslim edeceksiniz diyelim ki.
Fakat hesabı satma aşamasına geçmeden önce bu mail adresini diyelim ki değiştirdiniz ve [email protected] yaptınız.
Ardından tekrar hemen [email protected] olarak mail adresini eski haline döndürdünüz.
Bu aşamada hesap kurtarma kısmında ilk maili vermiş de olsanız Riot Games size otomatik olarak hesabın ilk mailini soruyor ve erişiminiz var mı diye ekliyor.
Erişimim yok derseniz eğer bu hesapla birlikte kullandığın başka bir (en eski) mail adresini gir diyor.
En eski dediği için hesabı sattığınız en son halinin techno@gmail olmasına bakılmadan [email protected] hesabını girdiğinizde hesabı geri alabiliyor musunuz?
Sonuç olarak ilk mail dışında kullandığınız bir mail adresiydi bu da.

Sadece oradaki ikinci bir mail adresi ile hesabını kullandın mı olayını sormak istedim.
Bunun dışında sanırım hiç bir şeye erişiminiz yoksa eğer hesabın ilk açılış tarihi veya oyun içi alışveriş yapılan kredi kartları gibi bilgileri de istiyorlar sizden ticket yolu ile.

Son düzenleme:
Herhangi bir yaşanmışlık yok dostum.Hesabımı satmak istesem de malesef satamıyorum.İlk maili vermeye de razıyım.Buradaki tek sorun örneğin satacağım hesabın lol hesabı banlı olsa dahi kullandığım main lol hesabı değil yan hesaplarla vesaire yaklaşık 15 kadar hesabım da yine aynı mail üzerinden açılmış hesaplar.Yani sırf bir valorant hesabı için verdiğim ilk e-mail ile ne yazık ki bütün hesaplar gidebiliyor.Konuyu açma sebebim öte yandan bu.Maili teslim alan kişi içinde ne var ne yok hangi sosyal ağlara bağlı olduğuna kadar her birine bakar.Valorant ile tamamen alakasız olan aynı mail üzerine kayıtlı lol hesaplarım vesaire de giderse bu yöntem ile geri alabilir miyim merak ettiğim olay bu.Çünkü artık vermiş olduğum ilk mail ile kullanıcı adımı unuttum sekmesine tıklayan hesabın ve mailin yeni sahibi o hesap ile tamamen alakasız fakat o mail üzerine açılmış bütün kullanıcı adlarını görebiliyor ve yine oradaki tüm hesapları o mail ile benden alabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı